Melon Advanced Call Manager v2.78.287 S60v3 S60v5 SymbianOS9.x Signed (ücretsiz)

Sponsorlu Bağlantılar

celibar

celibar

Üye
    Konu Sahibi
Melon Advanced Call Manager v2.78.287 S60v3 S60v5 SymbianOS9.x Signed (ücretsiz)

Advanced Call Manager, çeşitli modları cep içinde yapabilmenizi sağlar:
*Tüm aramaları kabul
etmek veya reddetmek.
*Sadece telefon rehberi kabul etmek,
*Kara listeden reddetmek ve beyaz listeden (önceden listeleri tanımlamak gerekir) kabul
etmek
*Reddetmek tüm + özel eylem (o ararsa karınız ya da kız arkadaşına SMS göndermek gibi)
Desteklenen Eylemler Reddet:
*Meşgul sesi anında gönder
*SMS ile cevap ver
*Sessiz zil
*Çağrı yönlendirme
*Kişisel tebrik çalma (Nokia cihazları için)
Şablonlar ve SMS Listeleriyle Çalışma
*Gelişmiş arama yöneticisi ile, listelerdeki özel telefon rehberi halinde organize edebilir,
*Kara listeler (insanların rahatsız olduğu), beyaz liste (çağrı size önemlidir "izin") ya da başka özel bir liste.Siz ve tanımladığınız gruplar için farklı çağrı işleme eylemleri ayarlayabilirsiniz böylece aramaların kişiselleştirilmiş alınmasında ekstra esneklik var.

NOT:Programı ücretsiz kullanmak için programın bir kere internete bağlanarak lisans dosyasını indirmesine izin vermelisiniz.bağlantı çok kısa sürüyor.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: yesilyol22, derbeder25, hereklitoz ve 2 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

edumount

Üye
demo versiyon kısıtlı kullandırıyor. program için satın alın diyor arkadaşım.. Yinede teşekkürler

celibar

celibar

Üye
    Konu Sahibi
programı ücretsiz kullanmak için internete bağlanmalıdır.internetten lisans dosyasını indirince program ücretsiz hale gelmektedir.programı kayıt (register) ayarlarından kayıt edebilirsiniz.

murat3702

murat3702

Üye
Kısıtlı kullanım sunuyor, register falan etmiyor. Bizzat denendi görüldü. Yanıltmayalım vatandaşı lütfen.

celibar

celibar

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım açıklamaları iyi okursan nasıl ücretsiz olduğunu görürsün.açıklamaları okuman için ne yapmam gerekiyo

murat3702

murat3702

Üye
arkadaşım açıklamaları iyi okursan nasıl ücretsiz olduğunu görürsün.açıklamaları okuman için ne yapmam gerekiyo

Senin Açıklaman;
"" NOT:Programı ücretsiz kullanmak için programın bir kere internete bağlanarak lisans dosyasını indirmesine izin vermelisiniz.bağlantı çok kısa sürüyor.""

Lisans dosyasını indirmeden gün kısıtlaması var yani süreli kullanım. Lisans aldıktan sonrada değil kısıtlı kullanım sunuyor. Satın al diyor.
Sen düzgün okuyup yazarsan sevinirim. Yalancısın demiyor yanıltmayalım vatandaşı diyorum.

--------------- Ekleme ---------------

Senin Açıklaman;
"" NOT:Programı ücretsiz kullanmak için programın bir kere internete bağlanarak lisans dosyasını indirmesine izin vermelisiniz.bağlantı çok kısa sürüyor.""

Lisans dosyasını indirmeden gün kısıtlaması var yani süreli kullanım. Lisans aldıktan sonrada süreli değil ama bu seferde kısıtlı kullanım sunuyor ve eksiksiz tam kullanmak için satın al diyor.
Sen düzgün okuyup yazarsan sevinirim. Yalancısın demiyor yanıltmayalım vatandaşı diyorum. Yani ilaç lazım dostum.

xxx

celibar

celibar

Üye
    Konu Sahibi
ben tam sürüm demedim ki ÜCRETSIZ dedim.tam sürüm istiyorsan satın al.

blue_dream38

Üye
birader değil pro. tro oldu yani.

musam

musam

Üye
thank

ozi44

Üye
bumuydu yanı oylede bı reklam yapmısın kı tam surum sandık ındırdık

yesilyol22

yesilyol22