Haber Meizu MX5 Türkiye’de satışa sunuluyor

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Meizu MX5 Türkiye’de satışa sunuluyor
Sonunda geliyorlar :ehe

Meizu’nun yeni amiral gemisi, Türkiye pazarında yerini almaya başlıyor.

Özellikle Asya’da sunduğu modellerle dikkat çeken ve MX olarak sunduğu amiral gemisi modeli ile yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başaran Çin kökenli Meizu firması, son olarak Haziran ayında Meizu MX5 akıllı telefon modelini resmi olarak duyurmuştu.

Çin kökenli firmalar ürettiği cihazları kendi anavatanı haricinde diğer ülkelere de sunmaktalar. Bu firmalardan biri olan Meizu’da yeni amiral gemisi Meizu MX5’i dünya genelinde sunmaya başladı. Pekinde düzenlenen etkinlikte resmi tanıtımı gerçekleştirilen Meizu MX5, performansı, üstün özellikleri ve metal kasa tasarımı ile kullanıcıların oldukça beğenisini kazanmayı başardı. Bir süredir ülkemizde de boy gösteren Meizu firması özellikle MX4 modeli ile ülkemizde ki kullanıcıların tercih sebebi olmayı başardı. Uzun bir süredir merak edilen yeni amiral gemisi Meizu MX5, ülkemizde de sonunda satışa çıkıyor. Dün itibarı ile 1399 TL’den ön siparişe açılan Meizu MX5 akıllı telefon modeli 20 Kasım 2015 tarihinde teslim edilecek. Meizu MX5 akıllı telefon özelliklerini bir hatırlayacak olursak;

5.5” büyüklüğünde ve 1920 x 1080 piksel çözünürlüğünde Full HD AMOLED dokunmatik ekran, 2.2GHz saat hızında çalışan sekiz çekirdekli 64-bit işlemcili MediaTek MT6795 yonga seti, 3GB sistem belleği, 16GB/32GB/64GB dahili veri kapasite seçenekleri, 20.7MP arka kamera, 5MP ön kamera özelliklerine sahip cihaz gücünü 3150mAh’lik bataryasından alıyor.

Meizu MX5 Türkiye’de satışa sunuluyor - MaxiCep

haydelanduka

haydelanduka

Üye
Çok şükür be. Ülkenin bu telefona ihtiyacı var.

Emre

Üye
Sırf flyme arayüzü için bile alınır :ehe

Gönüldaş

Gönüldaş

Üye
Hayırlısı olsun bakalım

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Gelsin hele bakalım :eller:

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
almayı düşünen var mı ? :sirit:

Sarangni

Sarangni

Üye
almayı düşünen var mı ? :sirit:

Xiaomi'nin gelmesini bekliyorum. Şuan ki telefondan memnunum zaten o zamana kadar da Xiaomi bize gelir. Bu cihazda güzel ama şu ana cihaz değiştirmeye gerek yok. :D

byAndroid

byAndroid

Üye
Xiaomi'nin gelmesini bekliyorum. Şuan ki telefondan memnunum zaten o zamana kadar da Xiaomi bize gelir. Bu cihazda güzel ama şu ana cihaz değiştirmeye gerek yok. :D
Xiaomi Mi4 hepsiburada da var

Sarangni

Sarangni

Üye
Xiaomi Mi4 hepsiburada da var

4G yok 16 GB arttırılabilir hafıza yok. Şu anda 32 GB cihaz 32 GB Hafıza kartı var bana gelmez. Note 3 değiştirmek için değecek cihaz da değil Mi 4.

byAndroid

byAndroid

Üye
4g var diğerleri hakkında haklısın
Gerçi Türkiye gelenler de yokmuş sanırım. Global de satılanlarda var

• Beğen
Tepkiler: Sarangni
Sarangni

Sarangni

Üye
4g var diğerleri hakkında haklısın

GSMArena da, 4G görünüyor ama Türkiye de ki siteler de yok deniyor. Dediğiniz gibi olması gerek çünkü Snapdragon 801 var. 801 de 4G desteği olan bir çip set.

byAndroid

byAndroid

Üye
GSMArena da, 4G görünüyor ama Türkiye de ki siteler de yok deniyor. Dediğiniz gibi olması gerek çünkü Snapdragon 801 var. 801 de 4G desteği olan bir çip set.
Aynen donanım olarak destekliyor da Türkiye ye gelenlerde yazılımsal gizlemiş olabilirler mi acaba

Sarangni

Sarangni

Üye
Aynen donanım olarak destekliyor da Türkiye ye gelenlerde yazılımsal gizlemiş olabilirler mi acaba

Olabilir. LG Optimus G kullandım 4G desteği vardı ama yazılımda 4G desteği yok. O cihaz için sonradan 4G geçen ülkelere yazılım ile 4G verildi. Olmasa bile bir Costum ROM bakar ya da 4G desteğine sahip bir ülkenin romu kurularak çözülür.

• Beğen
Tepkiler: byAndroid
byAndroid

byAndroid

Üye
Olabilir. LG Optimus G kullandım 4G desteği vardı ama yazılımda 4G desteği yok. O cihaz için sonradan 4G geçen ülkelere yazılım ile 4G verildi. Olmasa bile bir Costum ROM bakar ya da 4G desteğine sahip bir ülkenin romu kurularak çözülür.
Aynen öyle

SHS

SHS

Üye
Facebook sayfalarında görmüştüm de fiyatı pahalı, yetti bu vergiler

Üst Alt