Telefon Tavsiyesi Meizu M2 Note Kullananlar

Sponsorlu Bağlantılar

can1516

can1516

Üye
    Konu Sahibi
Meizu M2 Note Kullananlar
Arkadaşlar bu telefonu almayı düşünüyorum ilk defa android telefonum olacak Windows phone kullandım her zaman sıkıntı yaşar mıyım androidde kasar mı Windows da hiç bi zaman hız sıkıntısı yaşamadım fakat uygulama olmaması nedeniyle artık değiştirme vakti geldiğini düşünüyorum bütçeme en uygun meizu m2 not var özellik olarak

byAndroid

byAndroid

Üye
Yok sıkıntısız kullanırsın. Kasma yapmaz
Gm 4g de düşünebilirsin

Emre

Üye
Alın bence. kesinlikle sıkıntı yaşamazsınız.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

capkın52

capkın52

Üye
slm arkadaslar ben hb dan bu telefonu aldım merak ya hemen root yaptım fakat yanlıslıkla app klasöründeki telefon uygulamalarını sildim malum tlf kafayı yedi servise yolladım acaba yaparlarmı yapsalarda kaca patlar bana simdiden saolun

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
slm arkadaslar ben hb dan bu telefonu aldım merak ya hemen root yaptım fakat yanlıslıkla app klasöründeki telefon uygulamalarını sildim malum tlf kafayı yedi servise yolladım acaba yaparlarmı yapsalarda kaca patlar bana simdiden saolun
Atarlarsa yazılım atıp gönderirler.

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Arkadaşlar bende kullanıyorum
Eksi ve artıları şöyle anlatayım kendimce
Yüklü güncelleme ile mikrofon ve ekran sorunları var son güncelleme yapın.
Güncelleme için ota için dili english yapın wifi ile bulur yada flyme sitesinde m2 note firmware final güncelleme indirin cihaz hafızasına atın flyme hesabına üye olun cihazda tabi. Zip dosyasını görür eğer flyme hesabı yoksa görmez.

Eksiler..
Flyme OS romu yarısında çok Rama müdahele ediyor fena yiyor. Bu yüzden emniyet bölümünden ara sıra temizlik yapın yada ram booster kullanın oto temizlik yapsın

Ekran hassasiyet sorunu ve temas sorunu lakin yazılımsal deniyor.

Yüklü flyme arayüzünde uygulama ikon üstünde bildirim gelmiyor. Bazı launcherlerde var deneyin. Ben s launcher kullanıyorum nova da guzel.

Rehber kişiler vs biraz karışık alternatif call dialler yükleyin isterseniz.

Çift tıklama baya ağır hele ki şarjda iken afalliyor.

Yüklü olan flyme 4.5.3 versiyonu arama sorunu ve mik sorunu var son sürüm ile güncelleme yapın bu sorunlar gider.

Artıları...
Cihaz çok seri
Orta home tuşu muazzam hem manuel hem dokunmatik bb gibi.
Sürekli güncelleme desteği
Uygun fiyat politikası
Çift hat güzel tasarım
Cihaz kapalı iken açılıp alarm kurması
Ve süper özellikler
Muazzam güvenlik emniyet ve temizlik uygulaması.

Evet arkadaşlar sizde buyrun. Ve bu yazıyı ilk mesaja eklersek güzel olur