Mehmet Ali Birand canlı yayında muhabirini fırçaladı!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aksi

Aksi

Üye
    Konu Sahibi
Mehmet Ali Birand canlı yayında muhabirini fırçaladı!
Mehmet Ali Birand çok ilginç bir şekilde sert bir tavır takındı ve muhabirini fırçaladı. İşte sebebi...

Mehmet Ali Birand canlı yayında muhabirini fena bozdu. Haberde kullanılan dili eleştiren Birand muhabire 'sen polis misin?' diye sordu.
Kanal D Haber anchormani Mehmet Ali Birand haberin VTR'sini izledikten sonra sahadaki muhabire bağlandı. Muhabir Ahmet Arpat'ın haberin detaylarını anlatmaya başlayacaktı ki Birand'ın uyarısıyla canlı yayında ilginç anlar yaşandı. Kanal D anchormani VTR'den hemen sonra 'Ahmet sana haberden önce bir şey sormak istiyorum. Yine 'giriş yaptı çıkış yaptı' gibi şeyler söylemişsin. Sen polis misin?' deyince muhabir Ahmet Arpat ne yapacağını şaşırdı.
'Birand biliyorum bu konuda hassassın daha dikkat edeceğim' diyen Arpat Birand'ın tepkisini pek de yumuşatamadı. Kanal D anchormani "buradan bütün muhabirleri uyarıyorum. Öyle 'giriş yaptı çıkış yaptı' gibi ifadeler kullanırsanız burada canlı yayında ekranda sorgulayacağım" dedi.
Canlı yayında muhabiri fena bozan Birand uyarısını yaptıktan sonra sözü muhabir Ahmet Arpat'a verdi ve haberin detaylarını anlatmasını istedi.
Postmedya

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
:kop2:

Kingmortall

Kingmortall

Üye
hiç sevmiyorum bu adamı yaw :haha::haha::haha:

haltie

haltie

Üye
ııııııııı kendi ııııııı kusursuz ıııııııııı ya ııııııııııı ondan:ehe

Ufuk Özen

Üye
Tşk

--------------- Ekleme ---------------

:yuruTşk

Aksi

Aksi

Üye
    Konu Sahibi
rıca ederım

_enqin_

_enqin_

Üye
haberi sunamıyor acısını masumdan çıkarıyor :off:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...