Telefon Tavsiyesi Megapiksel yardım

Sponsorlu Bağlantılar

awarahoon82

awarahoon82

Üye
    Konu Sahibi
Megapiksel yardım
Öncelikle selamlar arkadaşlar şu telefondan almayı düşünüyorum ama kamera pikseli yazıda 13 e 5 diyor o ama resimde 16 ya 8 MP diyor yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Zenfone 3 Max ZC553KL arka kamera 16 MP ön kamera 8 MP.

awarahoon82

awarahoon82

Üye
    Konu Sahibi
Açıklamada 13 e 5 diyince kararsız kaldım.13 e 5 yazısını yanlış yazmışlar o zaman kafa karıştıyorlar Birde şu sorum olacaktı alacağım yerde 3 gb ram yazıyor ama kendi sitesinde 4 gb ram yazıyor.Aslı nedir arkadaşlar iyi çalışmalar

Son düzenleme:
PALA.

PALA.

Üye
Açıklamada 13 e 5 diyince kararsız kaldım.13 e 5 yazısını yanlış yazmışlar o zaman kafa karıştıyorlar Birde şu sorum olacaktı alacağım yerde 3 gb ram yazıyor ama kendi sitesinde 4 gb ram yazıyor.Aslı nedir
Ram 4gb. Alışveriş yapacağınız yere-siteye sormanız daha yerinde olur, çoğu ithalatçı garantili cihazlarda, özelliklerde değişiklikler oluyor mesela kimisinde çift sim kart olabiliyor...
Kendi sitesininde ne yazdığından haberi yok galiba... 13-5mp yazmış aşağıda 16-8mp yazıyor tuhaf :hmmm

• Beğen
Tepkiler: awarahoon82
goldmobile

goldmobile

Üye
Belli ki bi hata olmuş resimde yazan doğru

• Beğen
ibrother

ibrother

Üye
Seninki KL sürümü 16mpx snapdragon lu olanı daha iyi.4100mah nedir lan:bangin:

alttaki düşük olanı aldanıp alma sakın mediatek işlemci ağlatır

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: xardias ve awarahoon82
awarahoon82

awarahoon82

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler arkadaşlar 16 ya 8 mp de karar kıldık ram konusunu alacağım yere sorayım.birde eşime alcatel idol 3 one touch 5.5 düşünüyorum.Bu modele iyi diyorlar ama bakalım her telefonda mutlaka bir özellik düşük oluyor kimisini mp si yüksek ram düşük kimisinde ram yüksek mp düşük.Hayırlısı bakalım iyi çalışmalar.

ibrother

ibrother

Üye
Hayırlı olsun

• Beğen

Üst Alt