Faturasız Mega Yeni yine zamlandı.

Sponsorlu Bağlantılar

KELGER

KELGER

Üye
ben bişey yapmadım ayın 10 unda 19 tl ye yenilendi.

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387

blastx

blastx

Üye
Alcak Vodafone.. Kardesim Vodafone'daydi. Hattini tasidi. 7 aydir telsiz vergisi almayan Vodafone,7 aylik ucretin tamamini aldi.Musteri hizmetlerini aradim. Bayan, "7 aydir ucret kesilmemis,hepsini birden almis, 2.36 tl de hat tasima icin alinmis" dedi.bende,oha diyorum!

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
    Konu Sahibi
Alcak Vodafone.. Kardesim Vodafone'daydi. Hattini tasidi. 7 aydir telsiz vergisi almayan Vodafone,7 aylik ucretin tamamini aldi.Musteri hizmetlerini aradim. Bayan, "7 aydir ucret kesilmemis,hepsini birden almis, 2.36 tl de hat tasima icin alinmis" dedi.bende,oha diyorum!
Geçmiş olsun bakiye olmadığı için kesilmemiştir heralde yoksa hepsini bir kerede almaz diye düşünüyorum

KELGER

KELGER

Üye
benden de 7-8 aydır almıyorlar. tl varken de düşmüyor. kendim bakıyorum vodafoneden telsiz vergisi 0 yazıyor.

blastx

blastx

Üye
Geçmiş olsun bakiye olmadığı için kesilmemiştir heralde yoksa hepsini bir kerede almaz diye düşünüyorum
Hayır dostum.bakiye vardı ama kesmedi. Hatta "biz kestik, yeni operatör'unuz kesmeyecek" dedi. Yeniside kesti.

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
    Konu Sahibi
Geçen 19 tl idi bu ay benimde 22 oldu
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

2463912

Kapalı Hesap
19 aynen devam

interka

interka

Üye
benimde 22 oldu bu ay

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
'TürkTelekom' Beni bekliyor. :sirit:

Son düzenleme:
teknognc

teknognc

Üye
Benim de 22 oldu bu ay, çare yok devam

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
    Konu Sahibi
Önümüzdeki aydan itibaren 25 TL oluyor, alternsif lazım !!!

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: teknognc
yeumyang

yeumyang

Moderator
Ben taşıdım numarayi turktelekoma internet hızı Vodafone göre daha hızlı mega yeniydi tarife

• Beğen
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Gören de yurtdışından Dolar ile tedarik ediyor zannedecekler :ehe

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
Yeni tarifeye geçiş yaptım 10 gün vardı paketin bitmesine TL yükledim şerefsiz 23 lira kesti gitti param Allah belanjzj verisin

Redmi 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Yeni tarifeye geçiş yaptım 10 gün vardı paketin bitmesine TL yükledim şerefsiz 23 lira kesti gitti param Allah belanjzj verisin

Redmi 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu olağan bir durum eğer doğru anladıysam, paketin süresi bittikten sonra TL yükleyip yeni paket yapabilirdin.

• Beğen

Üst Alt