MedyaCebimde Haber Uygulaması ( Tarafsız , son dakika haberleri )

Sponsorlu Bağlantılar

MedyaCebimde

MedyaCebimde

Üye
    Konu Sahibi
Gündemi hangi haberler oluşturuyor? hangi haberler paylaşılıyor? farklı mecralarda nasıl haber yapılmış?
MedyaCebimde uygulamamız ile gündemi hızla yakalayabilir, hangi haberlerin en çok okunduğunu, sosyal medyada paylaşıldığını ve farklı mecralarda nasıl yorumlandığını kolayca takip edebilirsiniz.

MedyaCebimde politik görüşlerden tamamen tarafsızdır ve Türkiyede yasal olarak habercilik yapan tüm yayıncılara eşit mesafededir.

Haberlerin popülerlik sıralaması facebook ve twitter dan alınmaktadır ve kesinlikle hiç bir manipülasyon yapılmadan kullanıcılarımızla paylaşılmaktadır.

Tüm Türkiye içinde yayımlanmış on binlerce haber sosyal medyadaki paylaşım, beğeni ve yorumlanma sayılarına göre “En Trend Haberler” olarak kullanıcılarımıza sunulur.

Medya Cebimde uygulaması ile yapılabilecek işlemler;
1- medya takip
2- sosyal medya takibi
3- haber takip
4- güncel haber takibi
5- gündem takibi
6- günlük gazete manşetleri takibi
7- son dakika haberleri
8- ekonomi haberleri
9- magazin haberleri
10-spor haberleri

Android indirme linki :
 
  • Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Teşekkürler

GM Discovery 2+
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt