MediaSafe

Sponsorlu Bağlantılar

cinayet_2pac

Üye
paylaşım için teşekkürler

wolkan123456789

Üye
bişi sorcam ben sifreledıgım foto yada video fln izleyemiyorum geri nasıl kullanılıyo bi yardim edin arkadaslar...

Trojan.exe

Trojan.exe

Üye
Konuyu Begendim.Emegine Saglik.

kozfb

Üye
tşk

serfiraz

Üye
1) Dosyayı programa atıp sonra aç deyince geri gelmiyor,
2) Telefonu pcye bağlayıp gizli dosyaları göster dediğinde görünmüyor,
3) Program, dosyaları yığın hafıza(yada hafıza kartı)-data-ms-root yolunda kafasına göre 1,2,3 gibi isimler verdiği klasörler oluşturup içine atıyor. Mesela bende olanı söyliyim; Programa bir mp3 gönderdim sonra bahsettğim dosya yoluna baktım root klasörünün içinde "6" adında bir klasör oluşturmuş ve içinde "1-d , 4 , 4-d , index" isimli 4 tane dosya var. Herbiri sırasıyla 110B, 3.48MB, 118B ve 69B boyutlarında. Attığım mp3ün boyutu 2. dosya kadar ama hepsinin toplamı da olabilir çünkü diğerlerinin boyutu çok düşük. Yani program mp3'ü parçalara ayırıyor olabilir. Bunu düşünme nedenim ise belki bir umut deyip 3.48MB'lık dosyayı pcye kopyaladım ve media playerla açmaya çalıştım olmadı, uzantısını mp3 olarak değiştirdim yine olmadı.
Benim aklıma gelenler bunlar. Lütfen biraz beyin fırtınası yapıp şu işi halledelim arkadaşlar. Başka şeyler deneyen varsa paylaşırsanız biz de deneriz ve umarım ki birimizin çözümü sonuca ulaşır :s

serfiraz

Üye
yardım edecek kimse yok mu

003metin03

003metin03

Üye
tşk

spacemystery

Üye
yeniler misin linki ?telefonda süresi geçmiş lisans diyor

----------Eklendi @ 16:39:10 ---------- Yazıldı @ 16:30:20 ----------

off yükleyemiyorum nolur Yardım edin çok lazım