MEDENI HAL OGRENME Yasal Olarak Ad Soyaddan....

Sponsorlu Bağlantılar

denizsevdasi

Üye
Paylaşım ve emekleriniz için teşekkürler..
Fakat belirtmek isterim. Yukarıda verilen linklerin biri ölü ankaraajans olan
Rapidsharedekini indirdim test ettim. ancak, saglık bakalnlıgı personellerinin bilgilerine ulaşabiliniyor sadece.. ve TC kimlik no şart. hiç bir saglık kuruluşuna üye olmayanları nasıl bulacagız.

Ad ve Soyad demişsinizde, yani isim ve soyisimle bulunmuyor malesef..

dogum yeri var
dogum tarihi var
isim soyisim var

bulabilirmisiniz??

lazist

Üye
nasıl oluyor

malgretout

Üye
adı ertuğrul özkaya baba adı tahir ana adı bedriye doğum yeri ağrı patnos baltacık köyü doğum tarihi 22
02
1976 medeni halini öğrenmek istiyorumm

NALAN ÇETİN

Üye
Murat deniz sucu

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
ARKADAŞLAR ..

İsimleri buraya yazmanıza gerek yok , burdan bulacak haliniz de yok .. Arkadaş ilk sayfada bazı linkler vermiş

Sanırım eskidenmiş bu durum , buraya yazarak öğrenemezsiniz :oke:

meryem okutan

Üye
halil kuru

alt gr

Üye
yaw ben bole is gormedim gardas helal olsun ei oluk soal agam

--------------- Ekleme ---------------

http://www.maxicep.com/ Helal Olsun Bu Siteye Be Birlik Olalum:oke:

Sorunu Olan Var Mi Asla :nono: Unutmayın Birlik Olalım

HDDHHD

Üye
olmuyor :(( yukleme felan deniliyor beceremiyorum tc de var ssk no da var ad soyadda var ama beceremiyorumm adres te mevcut yok beceremi yo rumm :(((

askingurusu

Üye
Bu bilgiyi paylaşan kimse allah razı olsun ondan.5 yıldır tanıdıgım ve sevdiğim adamın az önce evli oldugunu ögrendim.7 ay önce evlenmiş.sistem gercekten işe yarıyo ve bence gercektende lazım bir bilgi.

Sehzade

Üye
Bu bilgiyi paylaşan kimse allah razı olsun ondan.5 yıldır tanıdıgım ve sevdiğim adamın az önce evli oldugunu ögrendim.7 ay önce evlenmiş.sistem gercekten işe yarıyo ve bence gercektende lazım bir bilgi.
way be :)

askingurusu

Üye
Bişey daha bilmek istiyorum sigora sicil numarasından yada emekli sandıgı sigorta numarasından nerde çalıştıgını nasıl ögrenebilirim? Yardım ederseniz cok sevinirim.

yaa aşkın gözü kör diye boşuna demiyolar.üstelik biz bu 7 ay içersinde kaç kez görüştük...yüregime bir ateş düştü şimdi.nasıl sogur bilmiyorum.

cabbar987

Üye
arkadaşlar linkte açıklanmış siteler açılmıyor neden acaba lütfen yardım edermisiniz

salime

Üye
ümit kozan

aslı77

Üye
link açılmıyo ki :hmmm

bestwishes84

Üye
nasıl ogrendınız

tugcegumus

Üye
arkadaslar grıorum ogrenemeıdm nası olcak

nesu

Üye
Merak edip denedim ama olmuyo zaten linkler kitlenmiş yinede teşekkürler..

meliss.3

Üye
ya arkadaslar ben bu siteyi tikliyorum ama bir turlu giremedim ne olur yardim edin hayat memat meselesi yaaaaa
:ağlarım:

Mr.Crunch

Mr.Crunch

Üye
Bekârım. :naughty:
Bana sorsanız söylerim ben yahu:hmmm

semasema02

Üye
arkdaşlar çok önemli medeni halini öğremen gereken birisi var tc kimlik numarası var fakat burası işe yaramıyo sanırım öğrenemiyorm

Üst Alt