Mclarendan Bomba Transfer... Alonso Mclarende

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ardaca

Üye
    Konu Sahibi
Mclarendan Bomba Transfer... Alonso Mclarende
McLaren Mercedes, 2007 ataklarına devam ediyor. Renault'nun en genç dünya şampiyonu unvanlı İspanyol sürücüsü Fernando Alonso 2007'de McLaren için yarışacak.
Geçtiğimiz hafta İngiliz telekom şirketi Vodafone ile 2007 yılı için sponsorluk anlaşması imzalayan İngiliz takım, şimdi de dünya şampiyonu Fernando Alonso ile yine 2007 yılı için imza attı.
İspanyol Alonso, bu yıl 24 yaşında Renault ile dünya şampiyonluğuna ulaşarak, Formula 1'in en genç dünya şampiyonu unvanını almıştı.
Genç pilot, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "2007 sezonu için çok heyecanlıyım. Vodafone ve McLaren-Mercedes için yarışmak, benim için harika bir fırsat...
"Renault'dan ayrılacağım için üzgünüm ama insanın eline geçen bazı fırsatlar kaçırılmak için fazla iyidir" diye konuştu.
McLaren Mercedes'te Fernando Alonso'nun gelişinin kimi pilotluktan edeceği ise şimdiden merak konusu oldu. McLaren'da Fin pilot Kimi Raikkonen ve Kolombiyalı Juan Pablo Montoya'nın sözleşmeleri sürüyor.
Formula 1 yazarları ve otoritelerin görüşü ise, şu an takımın birinci pilotu olan Kimi Raikkonen'in ikinci pilotluğa getirilerek Juan Pablo Montoya ile takımın yollarının ayrılacağı yönünde.

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
anaaa renault,da o kadar reklamını yaptılar,herif mercedes,e döndü

Nicolas_Anelka

Üye
manyak bir transfer hep hayalimdi alonso.raikonen peki montoya ne olacak ya..

slayer

Üye
Ben üzüldüm... Alonso'yu mclaren koltuğunda görmek çok kötü....
ama motoya'yı şutlayacaklarına sevindim... Bisiklet süremeyecek insanların F1 de işi olmamalı_!!!

Caine

Caine

Üye
hiç am ahiiiç sevinemedim bu habere
keşke eski takımında kalsaydı. ayıp etmiş yaww. hele bi kaç şampiyonnluk daha yaşatsaydı

Nicolas_Anelka

Üye
montoya renult eya eski takımı bmw ile göeüşmelere başlamıs böyle bir söylenti var..

DefectoR

<div class='quotetop'>(Nicolas_Anelka &#064; Dec 20 2005, 07&#58;41 AM) [post=231468]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
manyak bir transfer hep hayalimdi alonso.raikonen peki montoya ne olacak ya..
[/b][/quote]
Bana montoyanın bi başarısını gösterirmisin??? Ne olacak sıradan bi takımda yarışır...

Ama inanasım gelmiyor adam başarı yerine parayı tercih etti, bu ona büyük hayal kırıklığı ile geri dönebilir, geçmişte Jack Wilnueve de parayı başrıya tercih etmişti şimdi hali ortada...

oteb

Üye
Gerçekten bomba bir transfer ama ben asıl Valentino Rossi&#39;nin Ferrari&#39;ye transferini bekliyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt