McAfee virus scan mobil çok kaliteli. appdisabler, skulls, comwarrior gibi virüslere SON!

Sponsorlu Bağlantılar

aydoğdu43

aydoğdu43

Üye
    Konu Sahibi
McAfee virus scan mobil çok kaliteli. appdisabler, skulls, comwarrior gibi virüslere SON!
Kendi N70 imde kullandığım antivirüs.En kaliteli antivirüslerden biridir.Symbian virüslerini çoğunu tanır.
Özellikle baş belası olan skulls ve comwarrior ı kesinlikle yakalar bende çok yakaladı.
Hatta yakaladığı virüs çeşitlerini liste yaptım:

SymOS/commwarrior
SymOS/Beselo
SymOS/Anitgru
SymOS/Appdisabler
SymOS/Skulls

SymOS/Skudoo
SymOS/multidropper
SymOS/srvsender

bunların dışında bluetooth tan gelen virüslere karşı da etkili.
Her telefonda olması gereken bir antivirüs bence ;)

programı kurduktan sonra seçenek-settings egirip ''real time scan'' ı off durumuna getirin yoksa telefonu çok kasar.yön tuşunu sağa kaydırarak tarama ve güncelleme seçeneklerini belirleyebilirsiniz.en sağa kaydırarak güncelleme için kullanılacak erişim noktasını belirleyin

*önemli not: erişim noktasını tanımladıktan sonra programın içindeki UPDATE ye tıklayıp internete bağlanarak bir defaya mahsus güncelleyin.Güncellemeniz için "~telefonunuzun internet ayarlarının yapılmış olması gerekiyor~"
kurduğunuzda sürümü 1.1.1 dir
güncelleyince 1.2.8 olacak
güncellerken 200-300 kb civarinda internet harcıyor yani tahmini olarak 1 yada 2 kontor gider (vodafonun internet tarifesine göre söylüyorum), daha sonra güle güle kullanın...

~*...EMEĞE SAYGI...*~

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Sametgurr, Genzo *, cort0303 ve 49 diğerleri

By_Casparov

By_Casparov

Üye
teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: yasir1985
aydoğdu43

aydoğdu43

Üye
    Konu Sahibi
Önemli değil ;)

nuhkose

Üye
teşekkürler arkadaşım n73 te çalışır umarım :)

aydoğdu43

aydoğdu43

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş bu program S60 v2 için
N73 S60 v3 grubuna girer o yüzden malesef çalışmaz..

S60 3rd uygulamalarından antivirüslere bak sen ;)

color2

Üye
saol deneyicem telefon kasılıyor anacak virusleri tesbit edeni bulamdım kaspersky 16 haziran 2009 dahil

aydoğdu43

aydoğdu43

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar ben kullanıyorum bu programı, çok memnunum ama sizin de görüşlerinizi bilmek isterim ;)
program 77 kez indirilmiş, ne güzel. ama fazla kimse cevap yazmamış. ben teşekkür kuıru kuru beklemiyorum, sizlere yardımcı olabildiysem en güzel hediye ve teşekkür o benim için :)

kullananlar program hakkındaki deneyimlerini yazarsa çok memnun olurum
saygılarımla...

trfgrtgytr

Üye
güncellestirme dosyasını versende kontorumuz gitmeseeeeeeeeeeeeeee

aydoğdu43

aydoğdu43

Üye
    Konu Sahibi
dostum kusura bakma okadarını bilmiyorum, bilsem yapabilsem onu da verirdim ama...
hem okadar olsun ama değilmi yaa, gideceği en fazla 2 kontor. üstelik bir kereye mahsus, herzaman güncellemen gerekmiyoki.

işe yarayan güzel bi antivirus bulup sizle paylaşmışız, ha 2 kontorünüz de gidiverse ne olur yani...

cLLaW

Üye
Ben güncelledim 7 kontör gitti :D Türkcell
Başka elle güncellenebilen virüs programı yokmu ?

aydoğdu43

aydoğdu43

Üye
    Konu Sahibi
Ben vodafona göre söylemiştim onu :D`
yani vodafonda 200 kb 1 kontor ya, turkcell pahalı olduğu için fazla gitmiştir.
Elimde güncelleme dosyası olsa veririm ama bilmiyorumki o nasıl bisydir nerden bulunur...

MH_ZAFER

MH_ZAFER

Üye
Sağolasın...

coloniex

coloniex

Üye
Sağol kardeş....

Pharmation06

Pharmation06

Üye
elıne saqLık dostummm

aydoğdu43

aydoğdu43

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar insaf yaa bu kadar da olmaz..!!!
Konu defalarca görüntülenmiş, program 350 kere indirilmiş ama cevap yazanlar bi elin parmağını geçmiyo...

Anladık emeğe saygınız yok da, bari programı kullananlar deneyimlerini ve program hakkındaki yorumlarını yazsınkar ki yardımcı olup olamadığımızı anlayalım...

silop_kms

silop_kms

Üye
Emeğine sağlık...:oke:

aydoğdu43

aydoğdu43

Üye
    Konu Sahibi
Programı indiren 447 kişiden hala program ve işleyişi hakkında bi yorum-bilgi yokmu???!!!!

habbuj

habbuj

Üye
Sağol kardeş

Zero System

Zero System

Üye
dostum, telefon kasmasın diye "real time scan"ı off konumuna getirin diyorsun ama gerçek zamanlı taramayı kapatınca anti-virüs programı ne işe yarar.

merty24

merty24

Üye
saol

Üst Alt