[MaxiPDA] MaxiMOD v6.0(0) Symbian^3 Refresh - FP1 - FP2 Unsigned Türkçe - MaxiPDA

asigsasi

Üye
konu da tartışma çıkaracak yazmayalım aksi halde ceza alırsınız

keyifli forumlar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim

benim bir sorunum var ben mesaj balonları yükleme yerini seçsem de hata veriyo ve seçmiyo yardımcı olabilir misiniz

Bu modlar yuzunden web browser ve mesajlar uygulamasi bozuldu, program guzel ama sorun cikardi, yardimci olurmusunuz

Bu modlar yuzunden web browser ve mesajlar uygulamasi bozuldu, program guzel ama sorun cikardi, yardimci olurmusunuz
Bozuldu derken sorun nedir mesela
Telefonun e6 olduğu için olabilir,görsel modlar açısından sıkıntılı bir telefon ekran boyutundan dolayı

Simdi mesela mesajlarda oturum kismina girerken atiyor, web browser hic acilmiyo, ayrica elinize saglik guzel program

Simdi mesela mesajlarda oturum kismina girerken atiyor, web browser hic acilmiyo, ayrica elinize saglik guzel program
Beklediğim türlü çıkmadı sorun Ben yazılar mifler birbirine girdi diye düşünmüştüm ama,hadi oturumlar olur da web niye bozuldu anlamadım
Programı silince düzeliyor değil mi ya da modları kaldırınca?
Bu arada yapan ben değilim,Levent abi ve ekip
Yardımcı olmaya çalışıyorum sadece

Eyw. Kardesim, format atcam zaten, ya bisey sorcam bnm nokia e6ya mif dosyalarini elden nasl yükleyebilirim, maxi mod tüm mif dosyalarini desteklemiyor sanirim

Eyw. Kardesim, format atcam zaten, ya bisey sorcam bnm nokia e6ya mif dosyalarini elden nasl yükleyebilirim, maxi mod tüm mif dosyalarini desteklemiyor sanirim
Ne kadar bilgin olduğunu bilmiyorum,sıfırdan anlatayım oldukça basit.
-Ekte verdiğim "C ana dizin" zip indeki sys klasörünü c ana dizine at.Rom patcher da open all yaması açık olmalı.
-İkinci olarak yine ekte verdiğim "E ana dizin" zip indeki resource klasörünü e ana dizine at.
-Sonra,canın hangi mifi istiyorsa e resource apps içine at
-Restart yapıyoruz tamamdır.Eğer telefonda widgetların görünmemesi gibi bi durum söz konusu olursa c:/sys/bin içindeki AknIcon.dll dosyasını yeniden adlandır (AknIcon2.dll)gibi.Telefon orjinal miflere dönecektir.
Sormak istediğin olursa ben, benim yetmediğim yer olursa İsa abi burda O mutlaka bilir

Ekli dosyalar

Eyw. Kardesim peki avkon.mif dosyasini e resource apps'ın içine mi aticaz

rdmbkmzc

Üye
sa beyler. c6-01 kasma yapıyor neden olabilir acaba?

Dark_65

Üye
bende mifler olmadı

Tepkiler: MAERKEK ve Jan

MAERKEK

Moderator
aknserverdll bulamıyorum . C sys bin içinde ?