[MaxiPDA] MaxiMOD v6.0(0) Symbian^3 Refresh - FP1 - FP2 Unsigned Türkçe - MaxiPDA

Halit O.

Emekli Yönetici
Kendi editlediğim avkon2 dosyasını. zip içinde gerekli yere attım sonra maxi moddan secip telefonu yeniden başlattım ama uygulanmadi mesaj balonlari da ayni şekilde ama maxi mid içinde olanlar uygulandı bu neden olabilir abi? telefon n8

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
zip içinde klasörlemeyi doğru yapıyor musun

Halit O.

Emekli Yönetici
zip içinde klasörlemeyi doğru yapıyor musun
yaptım abi yaptım sorunu çözdüm Avkon2xx.zip yapınca oldu .zip içinde klasörler zaten mevcuttur ben düzenlediğim için direk klasörlü olarak çıkarıp kaydederim

Tepkiler: noss_bar

brd23

Üye
modlarda mif uzantılılar olmadı onu nasıl halledebilirim

yeni sürüm gelirmi acaba

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
şuan için düşünmüyorum fikri bile yok yani

maximodu yukledim fakatvyukleme yerini secerken aknskinsrv.dll adini degistir diyo degistirdim bu sefer aknskinsrv.dll dosyasini kendi cys\bin e atiyo ne yapmaliyim yardimci olursaniz sevinirim

maximodu yukledim fakatvyukleme yerini secerken aknskinsrv.dll adini degistir diyo degistirdim bu sefer aknskinsrv.dll dosyasini kendi cys\bin e atiyo ne yapmaliyim yardimci olursaniz sevinirim
aknskinsrv.dll adını aknskinsrv2.dll olarak degıstır sonra yenıden baslat son olarak konumu tekrar sec tamamdır en son aknskinsrv2.dll dosyasını silebılırsn

aknskinsrv.dll adını aknskinsrv2.dll olarak degıstır sonra yenıden baslat son olarak konumu tekrar sec tamamdır en son aknskinsrv2.dll dosyasını silebılırsn
onuda denedim maximodda konum seçerken yine c: \sys\bin e yeni aknskinsrv.dll olusturuyo

OFFCENT

Üye
Rica etsem Upfile.mobi zip olarak upload edermisiniz Hata aliyorum Download ta Nokia 603 FP2 için Teşekkürler faceden bi arkadaş yardım etti Mediafree den Hata alanlar Burandan İndirebilir

yüklenemedi hatası alıyorum c deki aknskin ve akniconun ismini değiştirdim yine olmadı yüklerken tam sonunadoğru yuklenemedi dio

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sistem de python varsa kaldır

mars259

Üye
maximoddan yanlislikla bisey yaptim mesajllara fln girince mesaj yazilmiyo bul my nokia gibi uygulamalar silik bir bicimde nedeni nedir

mediafare linkini yspanın varya programı indiriyom kendiliğinden siliniyo başka yerden paylaşın lütfen belle refresh linkini

Buğra60

Üye
.

Son düzenleme:

Buğra60

Üye
.

Son düzenleme:
Tepkiler: manolyam63