Maximum Kullanici Limiti

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
msw

msw

Üye
ayrıca bekleme süresi 30 değil 60 sn ... 45 ti yeni çıktı...

midnight

midnight

Üye
Originally posted by msw@Sep 13 2005, 09:48 PM
[post=164764]Quoted post[/post]​

Daha önce de demiştim ya..o 'nightvision' gerçekten yaradı sana...gözünden hiçbirşey kaçmıyor evelallah........ :lol2:

msw

msw

Üye
Originally posted by midnight+Sep 13 2005, 09:51 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(midnight &#064; Sep 13 2005, 09:51 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-msw@Sep 13 2005, 09:48 PM
[post=164764]Quoted post[/post]​

Daha önce de demiştim ya..o &#39;nightvision&#39; gerçekten yaradı sana...gözünden hiçbirşey kaçmıyor evelallah........ :lol2:
[post=164767]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
Naapalım midnight...istemeden görüyorum işte.... :P

climax

Üye
ben teknik meknik anlamam..siteye girilmiyo işte&#33; ben de kendimi kasacak değilim.girmiyosa girmiyodur,girmem o kadar :angry: ne yapacam yani? :off: yenile tuşuna basarak ömür geçeiremem valla. :eksi:

cocacola35

Üye
can

cocacola35

Üye
can fake kullanıcı

Gokhan43

Gokhan43

Üye
cocacola35 arkadaşım.

Bir sorunn falan mı söz konusu.Öyle yazıyorsa bil ki 496 Kiş ionline olmuştu ve üstelik o kişiler arasında ben dee vardım.

Bilip bilmeden , siteyi kötülercesine konuşma yapmayınız.Aksi takdirde ne olacağını bilemezsiniz.

serdaronlinenet

serdaronlinenet

Üye
Originally posted by climax@Sep 14 2005, 07:04 PM
ben teknik meknik anlamam..siteye girilmiyo işte&#33; ben de kendimi kasacak değilim.girmiyosa girmiyodur,girmem o kadar :angry: ne yapacam yani? :off: yenile tuşuna basarak ömür geçeiremem valla. :eksi:
[post=165365]Quoted post[/post]​

sence yaptığın yorum çok ağır değilmi.Bunca zaman ziyaretinde bulunduğun bir yeri nede çabuk terkedebiliyorsunuz anlamak güç.Dost kötü günde yanında olandır :nono:

midnight

midnight

Üye
Originally posted by serdaronlinenet+Sep 14 2005, 10:14 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(serdaronlinenet &#064; Sep 14 2005, 10:14 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-climax@Sep 14 2005, 07:04 PM
[post=165365]Quoted post[/post]​

sence yaptığın yorum çok ağır değilmi.Bunca zaman ziyaretinde bulunduğun bir yeri nede çabuk terkedebiliyorsunuz anlamak güç.Dost kötü günde yanında olandır :nono:
[post=165476]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

Madem Maxicep&#39;i bukadar seviyoruz,zor günlerinde de destek olmamız lazım...İyi günde herkes dost zaten... 8)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Bu arkadaş bir fake kullanıcıdır kendisine ve gerçek nickine gereken ceza verilecektir... &#33;&#33;&#33;

PaNTeR

Üye
Bu sorun bu siteye yakışmıyor&#33; Günlerdir kafayı yiyorum&#33; Tamam pm ile hizmet verilmiyor ama en azından bir duyu yapılsın, içimiz rahatlasın&#33; Maxicep hastası olduk ve ilaçsız kalıyoruz :off: :vur: :angry: :&#39;(

:maxicep: :maxicep: :maxicep: :maxicep: :maxicep: :maxicep:

Biri sesimizi duysun artık&#33;

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
bu siteye girememe olayi artik baydi yani
ne zaman siteye bi el atsam girmee calissam hata veriyo
onceden bu kadar degildi

iceboy

iceboy

Üye
    Konu Sahibi
Sanirim bu sorunda kullanici limitide etkili oluyor. Cunku geceleri bu sorun nerdeyse hic cikmiyor karsima ama gunduzleri...&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;

Caine

Caine

Üye
ya arkadaşlar az daha sabırlı olsanıza? cidden görüyorumda bu gece harp falan çıkacak gibi geliyor... hani kenan evren nerdeeeeeeee :DD ya maxicep hepimizin ve hepimiz sahip çıkacağız. belki sitenin admini negadır ama içeriği ve yaşatanları bizleriz ve birbirimizi üzmeyelim bekleyelimmmmmmm... van kardeşşimiz maximum 1 haftada sorun bitecek dedi bekleyin lütfen ve relax olun ;;)

PaNTeR

Üye
Ya tamam, sonuna kadar burdayız, Damarlarımızda Türk Kanı akıyor Elhamdurüllah&#33; Kaçmak bize yakışmaş, dosta sırt çevirmek bizim işimiz değil. Ama haftalar oldu, hala bir gelişme yok :&#39;( (F5) tuşu isyanları oynuyor artık, yenile demekten canımız çıktı. :&#39;(

Bize gitmek yakışmaz, ama düzelsin artık bu sorun. Herşeye sıfırdan başlamaya razıyım, PHP Nuke bunu hep yapıyor, yetkililer bilmiyor mu? :&#39;(

İstatistik bölümünde En çok 496 kullanıcı, May 30 2005, 03:34 PM tarihinde online oldu&#33; yazıyor... Nasıl oldu, bu site o site mi? 160 kullanıcıda sitenin canı çıkıyor&#33;

:&#39;( :maxicep: :maxicep: :maxicep: :&#39;(

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
bence bu büyük bi sorun öle üye silmeyle fi,lan geçmez..ben sorunun fazla üyeden kaynaklığınıda sanmıyorum..çünkü girdiğim bazı sitelerde 100.000e yaklaşmış üye sayısı görmekteyim...bence acil olarak bişeler yapılmalı... :(

Ozan

Ozan

Admin
Sorun biraz başımıza ufak olsa da iş açtı bunu en kısa zamanda halletmeye karar verdik değişik yönler arıyoruz 1-2 hafta içinde kesin belli olacak umuyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt