maxicep'te ilk 1 Ay!.. Bir acemi üyenin ızdırapları...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yasminozz

Yasminozz

Üye
çok güzel anlatmışsın hoşuma gittii.... :) :) :) :)

umarım oyunun güzel geçmiştir...yakın olsaydı gelirdim izlemeye....gerçi bedava olduğu için gelmeyedebilirdimm...malum kalabalık olur dediğin gibi... :) :)

omayra

Üye
Yasminoz'a aynen katılıyorum. Çok güzel anlatmışsın gerçekten :) Bu arada meslektaşım olmana da sevindim. Hukukçuymuşsun. :) Maxi ailesinin böyle güzel üyelerle genişlemesi ne kadar hoş :)

Pure Life

Pure Life

Üye
Gel zaman git zaman diğer oyunlara kayar gözü ama anlamadığı bir şey vardır: Oyun kafede onlarca mesaj yazmasına rağmen mesaj bölümünde mesajlarının sayısı görünmemektedir! Sitede bulur Praetor hatayı! Ne biçim site bu böyle der! Daha attığım mesajların sayısı bile geçmiyor adımın altına! Ama Praetor haksızlığa gelemez! Ne de olsa hukukçudur!

Dolaşır diğer sayfalarda ve admin avına çıkar! İlk gördüğü admin ise Negative'dir! Hemen ona bir "PM" yazar! "Efendim mesaj atıyorum atıyorum görünmüyor!!! Hem bana yazılan özel mesajlara neden cevap veremiyorum ki ben" falan... Yazar da yazar! Babacan bir ifadeyle cevap verir Negative...

Ne cevap verdiğini siz benden çok daha iyi biliyorsunuz Bir gaf daha yapmıştır Praetor acemiliğin getirdiği cehaletle...

Silinen tek konusunda (bir fıkra) yine haksızlığa uğradığını düşünür Praetor ve yine rahatsız eder Negative adminini... Ayrıca uyarılmadığını da söyler Praetor (herhalde uyarı cezası isteyen tek üyesiyim maxicep'in!) Sonra forum politikasının bir bölümü hakkında bir fikir sahibi olur ve yanlış bulsa da saygı gösterir...
(herhalde uyarı cezası isteyen tek üyesiyim maxicep'in!)
hayır degılsin

--------------- Ekleme ---------------

:mahcup:bende hem suçlu hem güçlü tavrına çok geldim. google kapandı diye bır konu açmıştım tabiki kapandıgı falan yok ben öyle zannedıyordum neyse dogal olarak konu silindi .Gordugum butun admınlere mesaj attım nıye konuyu sildiniz diye benı uyarmadınız diye .Dreamboys69 anlatmaya çalıştı bak google kapanmadı iyicene bir araştır. ben hayır kapandı. kapandıysa konu nıye sılındı.bende onu soruyorum konu niye slilindi:kop::kop:google kapanmadı xmen7 diyor ben hayır kapandı artık benımle ugraşamadısen onu bir araştırdedi yaaaa hakkınızı helal edın

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
hayır degılsin

:mahcup:bende hem suçlu hem güçlü tavrına çok geldim. google kapandı diye bır konu açmıştım tabiki kapandıgı falan yok ben öyle zannedıyordum neyse dogal olarak konu silindi .Gordugum butun admınlere mesaj attım nıye konuyu sildiniz diye benı uyarmadınız diye .Dreamboys69 anlatmaya çalıştı bak google kapanmadı iyicene bir araştır. ben hayır kapandı. kapandıysa konu nıye sılındı.bende onu soruyorum konu niye slilindi:kop::kop:google kapanmadı xmen7 diyor ben hayır kapandı artık benımle ugraşamadısen onu bir araştırdedi yaaaa hakkınızı helal edın

:D:D:D wahh wahh dreaboys bişi yazar mı acaba:D

saygıLar

Pure Life

Pure Life

Üye
:mahcup::mahcup::mahcup:

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Acemi Praetor, mesleği gereği konuşmayı seven biri, yapısı gereği de uzun uzun anlatma meraklısı! Ama ortalama 5 harfle cevap yazılan oyun kafe bölümünde uzun yazma arzularını tatmin etmeye çalışması onun bazı üyeler tarafından eleştirilmesine neden oldu tabii :) En sert tepkiler de Seli'den gelince pek çok yeni üyenin yaptığı gibi az kalsın gidiyordu Praetor; forumdan ilk ve tek çıkışını yapmıştı, en sağ üstteki linke ilk ve son kez tıklamıştı... Ama onu vazgeçiren de seli oldu yine :)

Bilseydim ki konu dışı adlı bir bölüm var, gereksiz mesajlar bölümü var, rahatsız eder miydim hiç oyun kafe sakinlerini...
(Şaka maka oyun kafede evrim teorisini bile tartışmıştım :ohannes:) Ne günlermiş :kop:

İyi Ki de Buradasın Kardeşim..
İnşaLLah SürekLi Aktif Görürüm Seni..
Allah Bizi Çevrimdışı Olmaktan Korusun.. (Amin) :D

Amin :D

Güzel bir yazı olmus zaten cogumuzun Maxicep ile tanısması boyle olmustur google ye istedigin telefon içerigi yazılır bi bakmısın maxicep cıkmıs neyse icerigi indirirsin ama siteden cıkasın gelmes :) oyle oyle ıyıce alıskanlık olur bırakamassın bıdaha :)

Beğenmene sevindim!.. Aynen anlattığın gibi oluyor :)

Tekrar hoşgeldin diyelim.:)
Herkes gibi ben de telefon içeriği için geldim ve bugün buradayız çok iyi insanlarla tanıştık.Güzel bir ortaqmdayız kıymetini bilmeliyiiz.:)

Haklısın mservank :) Tekar? :) Ne zaman hoşgeldin dedin sen bana :lac:

ellerine sağlık Ata:)
umarım devamlı burda olursun:)
ama şu burcunu değişsen hani fena olmaz derim:D:D:D:D

Teşekkürler Ceren :)
Umarım...
Ben koç-aslanımı seviyorum ama :( neden beğenmedin ki :(

Abi bütün paylaşımlarını sıralayacaksın sandım :ehe
iyikene o oyun bölmü gözüne çarpmış :)
Bende pek farklı üye olmamıştım maxiye hatta yıllar sonra takılmaya başladım sömürücülük hariç :ehe
bak şimdi ayın üyeliği, h.editörlüğü, katagoriler editörlüğü ve derken co admin :)
umarım sende maxide çok yol alırsın ve ağır başlı cevapların yol gösterici olur :)
i forumlar dosum :)

Umarım, iyi dileklerin için teşekkürler forumdaşım... :) (Çok uzun konuşuyorum değil mi :utan22: )

tekrar hoşgeldin:)

Hoşbulduk :)

ya kusura bakma seni izlemeye gelecektim:(
bu mesajı görünce geldi aklıma, hakkını helal et kardeşim .gelmeyi çok istiyordum unuttum:agla

Helal olsun da bir hakkım yok ki :) Sağlık olsun, bir sonrakine gelirsin artık :)

çok güzel anlatmışsın hoşuma gittii.... :) :) :) :)

umarım oyunun güzel geçmiştir...yakın olsaydı gelirdim izlemeye....gerçi bedava olduğu için gelmeyedebilirdimm...malum kalabalık olur dediğin gibi... :) :)

Güzel yorumun için çok teşekkürler, beğenmene sevindim :)
Oyunun nasıl geçtiğini merak eden arkadaşlar için bir konu açacağım :) Ama iyiydi ve evet çok kalabalıktı... :) Bir sonrakine umarım...

Yasminoz'a aynen katılıyorum. Çok güzel anlatmışsın gerçekten :) Bu arada meslektaşım olmana da sevindim. Hukukçuymuşsun. :) Maxi ailesinin böyle güzel üyelerle genişlemesi ne kadar hoş :)

Beğenmenize gerçekten çok sevindim! :) Ama meslektaşım olmanıza çok daha fazla sevindim :) Okul bu sene bitiyor, meslektaşınız olmak üzereyim yani :)

diablos sana cevap yok! :lac: Pm lere cevap vermeyen insan! :D

CEREN

CEREN

Üye
sadece sinir birini hatırlatıyor da o bakımdan şşey etmiştim:D:D:D:D
ayrıca en sevdiğin yemek sorusuna sen tavuklu pilav mı demiştin

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
ben kardeşimi gitmeye bırakırmıyım hiiiiç

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sadece sinir birini hatırlatıyor da o bakımdan şşey etmiştim:D:D:D:D
ayrıca en sevdiğin yemek sorusuna sen tavuklu pilav mı demiştin

Kimi hatırlatıyor ki? Hem sen de yarı koçsun :D
Aşure demiştim :) Hem de bu soruyu o oyunda iki kez yazdığını gördüm ikisine de aynı cevabı verdim :)

ben kardeşimi gitmeye bırakırmıyım hiiiiç

:icelim: :)

CEREN

CEREN

Üye
ha ewet bak yeni hatrladım aşure deme ama sankı biri tavuk pılav felan yazmıştı
bak kafama takıldı şimdi:ehe

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ben yapmadım :mahcup:

schumici

schumici

Üye
nice aylara ve ardından yıllara inşallah birader maxicepli olmak bi onurdur:oke:

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Praetor282 :D:D

_dumanist_

_dumanist_

Üye
Güzel olmuş tesbit edip yazman, fakat kendinden 3. kişilik gibi söz etmen pek hoşuma gitmedi açıkçası... Praetor değil ben olsaydı daha bir zevkle okurdum, ama yinede kalkıp cesaret edip bunları yazman hoş bir şey :)

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Güzel olmuş tesbit edip yazman, fakat kendinden 3. kişilik gibi söz etmen pek hoşuma gitmedi açıkçası... Praetor değil ben olsaydı daha bir zevkle okurdum, ama yinede kalkıp cesaret edip bunları yazman hoş bir şey :)

Senin tespitin de çok dikkat çekici dikkatli insan... Bu benim genelde kullandığım bir yöntemdir, bir hikaye anlatır gibi anlatırım bazen yaptıklarımı, e hikayenin kahramanı da benimdir... :) Psikolojide bu yapılanın anlamına baktım da şimdi, kendine güvenle ilgiliymiş :)

Buna karşılık olarak benim atıf yapacağım söz:
Kim olursa olsun herkes kendinden söz açabilir, yeter ki eğlendirmeyi bilsin!
Charles Baudelaire

(Eğlendiysen sorun yok :) )

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
oyunu bizlerle paylaşacak mısın?

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Oyunla ilgili diğer konuda bahsettim ya seli kardeş, uğraşlarıma rağmen bazı sorunlardan ötürü kayıt edemedim diye... :(
Ama eğer istiyorsan senaryoyu yazabilirim :D Biraz zaman alır ama :D Bunların yerine sen diğer oyunuma gel :D

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
ben konunu görmedim...link ver...
inşallah gelebilirim diğer oyununa

schumici

schumici

Üye
abi bak mutlaka gel eskişehire oyun nedir göster bize;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt