Arkadaşlar lütfen yardım edin acilllllll!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ghostking_gs

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar lütfen yardım edin acilllllll!!!
merhaba bn iphone 3g ye dün tüm ayarları sıfırla dedim bekledim bi saat dedi 3 saat beklediim olmadı apple ikonund yuvarlak şeyde dondu gece de teli kapatıp yattım sabah yine aynı lütfen yardım edin hiç bir şey bilmiyorum iphone hakkında detaya inerek yardım edersenz sewinirim teşekkürler...

- - - Eklendi - - -

yardımcı olacak arkadaş yok mu ??

wade_flash.3

wade_flash.3

Üye
Biraderim sıfırladığın iPhone galiba jailbreak'liydi. Jb yapılmış cihazlarda eğer telefondan sıfırlama yaparsan o sekilde donar kalır. Telefonu kapat ve ac. Normal kullanımda pc'ye bağla. iTunes aracılığı ile restore ettikten sonra yapmak istediğini tekrar yap. :)

ghostking_gs

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim bn o işi hallettm eyvallah da bi sorun daha war bu tel wifiye bağlanmıyor yaa:off: yardımcı olursan sewinirimmm:tşk:

Epple

Epple

Üye
Bir cok neden olabilir. Biraz acsaydin keske sorunu :)

cihan628

cihan628

Üye
telefon sıfırlanırken yarıda kalmış bi nevi yarısı olmuş yarısı olmamış gibi sen en iyisi pc ye bağla ordan geri yükleme yap

Epple

Epple

Üye
telefon sıfırlanırken yarıda kalmış bi nevi yarısı olmuş yarısı olmamış gibi sen en iyisi pc ye bağla ordan geri yükleme yap

Wifi problemi icin soylemedin degil mu?Bastaki sorun cozuldu demis arkadas da…..

ghostking_gs

Üye
    Konu Sahibi
entegresi arızalıymış kardeşim :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt