Maxicep Symbiancıları

Sponsorlu Bağlantılar

Baydırman

Baydırman

Moderator
    Konu Sahibi
Gerçi gereksizlerdeyiz yardırın :ehe

• Kahkaha
Tepkiler: Nuru TaşDemir
AnIdleArtist

AnIdleArtist

Üye
Aynı anda birkaç telefon kullanan birisiyim, bunlardan biri de nokia 500. Bence symbiancıların sevdiği şey androidle 5 dakikalık bir araştırma yaparak çözebileceğin şeyi symbianda daha uzun uğraşlar ve emek sonrası çözmen ve bu da telefonu gözümüzde yükseltiyor. Tabii androidin de avantajı var ama symbianlar da güzel bea

• Beğen
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Aynı anda birkaç telefon kullanan birisiyim, bunlardan biri de nokia 500. Bence symbiancıların sevdiği şey androidle 5 dakikalık bir araştırma yaparak çözebileceğin şeyi symbianda daha uzun uğraşlar ve emek sonrası çözmen ve bu da telefonu gözümüzde yükseltiyor. Tabii androidin de avantajı var ama symbianlar da güzel bea
Bir şeye emek verince daha kıymetli oluyor insanın gözünde.

• Beğen
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Başlık olmamış. Maxicep'ten başka symbiancı mı kaldı.

• Beğen
Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Başlık olmamış. Maxicep'ten başka symbiancı mı kaldı.
Dünyada bile kalmadı neredeyse ben ona baya üzülüyorum. İngilizce, rusça, hindistanca (dilin adını bilmiyorum), fince, italyanca 100-lerle site vardı. Şu an normal Symbian sitelerinin-forumlarının sayı tüm dünyada 10-dan az. Maxicep diğer forumlar gibi çöpe atmadı bölümleri çok şükür.

Dev gibi ingilizce forumlar vardı bee... Symbian konusunda bulamayacağın hiç bir şey yoktu, hepsi öldüler... İyi ki archive.org-da yedeklenen siteler var da, son çare olarak uğraya biliyoruz.

AnIdleArtist

AnIdleArtist

Üye
Ahh ulan düşündükçe üzülüyorum dağ gibi markalar gitti symbianın çöküşüyle halbuki onların da bir hatası yoktu, bence hata tüketicilerdeydi. Şuan herkes Nokia gelişimi yakalayamadı eskide kaldı diyorlar, ama bunu diyenlerin kullandığı android telefonların arasında geçiş yaptığımızda hangisinde bi farklılık hissediyoruz ki. Birkaç cesur marka hariç hiçbir marka kendi sınırlarının dışına çıkmayı denemedi, deneyenler de battı genellikle. Lakin Symbian zamanı öyle miydi her telefonun farklı bir ayıracı vardı 2 tuşlu telefon arasında değişim yaparken bile farkı hissediyordun.

• Beğen
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Ahh ulan düşündükçe üzülüyorum dağ gibi markalar gitti symbianın çöküşüyle halbuki onların da bir hatası yoktu, bence hata tüketicilerdeydi. Şuan herkes Nokia gelişimi yakalayamadı eskide kaldı diyorlar, ama bunu diyenlerin kullandığı android telefonların arasında geçiş yaptığımızda hangisinde bi farklılık hissediyoruz ki. Birkaç cesur marka hariç hiçbir marka kendi sınırlarının dışına çıkmayı denemedi, deneyenler de battı genellikle. Lakin Symbian zamanı öyle miydi her telefonun farklı bir ayıracı vardı 2 tuşlu telefon arasında değişim yaparken bile farkı hissediyordun.
Ben n73'ten n86'ya geçmiştim çağ atlamış gibi oldum.

• Beğen
Tepkiler: AnIdleArtist ve Nuru TaşDemir
achambo

achambo

Üye
Hala Symbian kullanan mi var

• Beğen
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
  • Beğen
Tepkiler: achambo ve Nuru TaşDemir
Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Hala Symbian kullanan mi var
Evet, neden olmasın ki? Nostalji için, ikinci telefon olarak, mecburiyetten, sevdiklerinden ve s. sebepler ola bilir. Zaten Symbian akıllı telefon işletim sistemi, deneyimli bir kullanıcı istediği her şeyi yapabilir. Bir rus sırf Symbian işletim sistemli telefonunda YouTube izlemek için bilgisayarda program bile yazdı.

• Beğen
Tepkiler: ömer talat katı ve achambo
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Eskisi kadar aktif kullanmıyorum. Çünkü uygulama bulmak çok zor artık. Özellikle Symbian 3 için.

• Beğen
Tepkiler: ömer talat katı
achambo

achambo

Üye
Benim telefon duruyor da bakmıyorum bile xd baya ugrasmistim zamanında

Kullaniosan helal olsun hocam
Mesaj birleştirildi:

Var tabi Ben kullanıyorum aklıma gelenler

2015te dayanamayıp bırakmıştım yeter demiştim xd nokia e7 duruyor hala çalışıyor da tank gibi mübarek, keşke destek devam etseydi diyorum daaa çok geç

• Beğen
Tepkiler: Nuru TaşDemir ve ömer talat katı
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Eski cazibesi kalmadı artık. Eski yavaş hantal telefonlar. Uygulamaların çoğu 4 5 senelik. Arada oyun oynamak için kullanıyorum N8 i.

• Beğen
Tepkiler: ömer talat katı ve achambo
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Millet 1080p de YouTube video izlerken hala millattan önceki çözünürlükte video izlemek neyin kafası.

Üst Alt