Maxicep Starını Arıyor! (Rütbe Hediyeli) (Katılım)

minoo

Üye
    Konu Sahibi
Konuyu oylamazsanız yarışmayı başlatmam

Tepkiler: Murat Alper, emz, kanat_58 ve 1 kişi daha

kanat_58

Üye
Bu gece saat 24/00 da bitiyor

mrzstyl

Üye
oyladım... hadi Vatan'a, Maxicep'e hayırlı olsun.

Ben tam olarak anlamadım ne yapıcaz 6 sınıf çocuguna anlatır gibi anlatırsanız sevinirim

Revengeful

Emekli Yönetici
Ben tam olarak anlamadım ne yapıcaz 6 sınıf çocuguna anlatır gibi anlatırsanız sevinirim
Katılanların hiçbir şey yapmasına gerek yok. Oy verme aşamasında kafana göre 3 üyeye oy vereceksin. Ne eksik ne fazla.. 3 üye olmak zorunda. Aynı şekilde puanlamalarında sabit olacak. 10-8-6 şeklinde vereceksin. Kime vereceğin sana kalmış. İster popülere ver, ister sevdiğine ister nefret ettiğine..

Örnek:
x üyesine 10
y üyesine 8
z üyesine 6

10 puanı Revengeful adlı üyeye vermen sana bolca hayır duasına sebep olacak. Yani geleceğe yatırım için oylar Revengeful'a.

Tepkiler: minoo

0MG90

Üye
Katılacaksan katılacaksın yarışmaya. Katılım bugün bitiyor. Bitince minoo ablaya mesaj atacaksın 3 kişiye oy vereceksin bu konuda yazıyor. Oy verme zorunluluğun yok tabi. Bu kadar.
Yuh ya

minoo

Üye
    Konu Sahibi
Çok fenasınız
Hemen konuya oy verenlere bakıyorum. Düşük oylama yapanı da eliyorum
Eminim Mert yine 1 yıldız vermiştir. PİSLİK.
Puh lan sana ummadığım taş

oylar bana tabikide sacmalamayin
hatta 10 kayahan14
8 kayahan14
6 kayahan14 bile yapabilirsiniz

Revengeful

Emekli Yönetici
Neyse millet ben de dahil gereğinden fazla gereksiz mesaj atıldı. Bundan böyle sadece katılımla ilgili mesajlar atılırsa sevinirim.

Tepkiler: Kayahan14
omg90 ve ___kaptan___ ayin uyesini almisti minoo ve revengeful mod zaten onlara oy vermenize gerek yok

kanat_58

Üye
sadece 10 8 6 mı aradakı sayılara noldu onlardan verılmıyormu mesela 9 7 1 5 gıbı

0MG90

Üye
Çok fenasınız
Hemen konuya oy verenlere bakıyorum. Düşük oylama yapanı da eliyorum
Eminim Mert yine 1 yıldız vermiştir. PİSLİK.

Puh lan sana ummadığım taş
Oy verin yazdın ama 5 yıldız verin demedin
omg90 ve ___kaptan___ ayin uyesini almisti minoo ve revengeful mod zaten onlara oy vermenize gerek yok

sadece 10 8 6 mı aradakı sayılara noldu onlardan verılmıyormu mesela 9 7 1 5 gıbı
Birine 10 puan, birine 8 puan, birine 6 puan. Bu kadar basit arkadaşlar.

kanat_58

Üye
valla ben 5 yıdız verdım bunu goz onunde bulundurursunuz artık

katılım bittikten sonra minoo adlı ablamıza kime oy vereceksem pm şeklinde atıyorum deilmi ??