MaxiCep Sitesinde Yönetime Girmek / Yönetici Olmak / Moderatör Olmak İsteyenlere Duyuru

Sponsorlu Bağlantılar

sniper1x

Üye
Harika bir site,harika kadro..

snake01

snake01

Üye
mesaj istatistiklerinde üst sıralarda yer alabilmek için her konuya birbirini tekrarlayan saçma ve anlamsız-içeriksiz mesajlar yazıyor ise (mesela: tşk, saol, eyw, güzel oyun, :oke: :tşk: :ehe

/// güzel bir metin olmuş //
Ellerine saglık arkadaşım

OSMAN3807

OSMAN3807

Üye
anlatım güzel olmuş emeğinize gönlünüze sağlık ve cümleten hayırlı bayramlar dilerim şimdiden ALLAH a emanetsiniz saygı ve esenlikle kalınız

H0lligan

Üye
:hmmm bende alim yok saniyordum :) guzel anlatim eline sağlık

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Yönetici alımı her zaman var.

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___

MaxipmaN

Üye
Bir ayda en cok mesaj atan 50 kisiyi görme sansımız var mı?

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Yazıyı baştan sona kadar okudum. Gerçekten olması gerektiği gibi olmuş. Ağzına sağlık. Önemli olan faydalı olabilmek ve devamlı olabilmek.

Ozan

Ozan

Admin
Bir ayda en cok mesaj atan 50 kisiyi görme sansımız var mı?
Aylık bazda istatistikler ilerleyen zamanlarda sunulacak, şu an için genel sıralama ve istatistikler var ilerleyen zamanlarda aylık bazda açık sekilde sunacağız.

• Beğen
Tepkiler: kaankulahli, MaxipmaN ve KAYIP-ADAM
hikmet366

hikmet366

Üye
Aylık bazda istatistikler ilerleyen zamanlarda sunulacak, şu an için genel sıralama ve istatistikler var ilerleyen zamanlarda aylık bazda açık sekilde sunacağız.
Eskiden dedemiz paylaşıyorsun :)

Rygebin

Rygebin

Üye
Bu çok daha iyi oldu. Çok çalışıyorsunuz valla çok teşekkürler :).

• Beğen
Tepkiler: KAYIP-ADAM
Necmati

Necmati

Üye
Ne kadar da çalışkan bir admin bey :pro:

• Beğen
Tepkiler: kaankulahli
Dm.Pro

Dm.Pro

Üye
moderotor-yönetici atasındaki yetkiler nelerdir

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Yönetici - Moderator aynı temel sonuca varır, belli bölümde yada tüm bölümde yetki sahibi, konu sabit - konu silme - konu onaylama - mesaj silme düzenleme gibi.

Dm.Pro

Dm.Pro

Üye
Yönetici - Moderator aynı temel sonuca varır, belli bölümde yada tüm bölümde yetki sahibi, konu sabit - konu silme - konu onaylama - mesaj silme düzenleme gibi.
tamam teşekürler . İnşalah yönetici olurum :)

THEKANS

THEKANS

Üye
Admin olmak kolay deil :/

Üst Alt