MaxiCep Sitesinde Yönetime Girmek / Yönetici Olmak / Moderatör Olmak İsteyenlere Duyuru

çok yararli bir anlatim olmus tesekkurler

T4NK

Üye
Bu kadar güzel bir anlatım olabilir mi? Gördükçe insanın hevesi artıyor.

Haydar.s

Üye
Güzel bir paylaşımdı, aklımdaki soruların cevabını verdiniz teşekkürler.

marist

Üye
Gayet net ve açık bir anlatım olmuş. Ellerine sağlık..

Yönetici olmak gibi bir derdim yok arkadaşında dediği gibi yardım ederek , yaş mekan ayırmadan çocuk ihtiyar demeden fikir danışarak, hep birlikte sevinip hep birlikte üzülerek, saygı ve sevgi çerçevesinde huzurlu bir MaxiCep ailesi olarak yolumuzda ilerlemeyi hepimize öneriyorum . Teşekkür ederim yönetici gibi konuştum kusura bakmayın :P hehehe takılıyorum yaa sıkıntı yok en azından düşüncelerimiz bu şekilde herkese kolay gelir inşallah.

Tepkiler: muhammed4949, Jan ve Nextman

Invoke

Üye
peki rutbe nasil yukseltiliyo

Ne kadar mesaj o kadar rütbe, bunu artırmak için gereksiz yorumlar yazarsanız önce uyarı sonra ceza alırsınız yani zamanla yükseliyor, çok da önemli bir şey değil...
2 mesaj daha atarsanız teğmen olursunuz, mesela...

Son düzenleme:
Tepkiler: Jan
Yardım etmek istyen hertürlü eder orda moderatör yazsa ne olur yazmasa ne olur Yardım etmek istyen hertürlü eder orda moderatör yazsa ne olur yazmasa ne olur

bLnmz

Üye
@Praetor gerçekten güzel bir konu olmuş. Yöneticilikten ziyade yardımlaşmaktan, insanlıktan da bahsetmişsin. Güzel yerlere değinilmiş
Yönetimden değilim. Çoğu forumda Adminlik yaptım. Gerçekten söylediğin hususlar hep dikkat çeker. Şu da var ki, insanlar amaçlarına ulaştıkları zaman amacının dışına çıkarlar. Forumun düzeninden çok, düzensizliğine üyeler arası tartışmalara yol açarlar. Sizin de söylediğiniz gibi; yönetimdeki arkadaşlar ile iyi anlaşan, üyelere ayırt edilmeden yardımcı olan arkadaşlar yönetici olmak daha çok hakkı. Çünkü onlar forumun ve forumdan çok insanların derdini düşünüp yardıma koşar.
Konuyu açıp, üyelerin gözünü açtığın için teşekkür ve tebrik ederim
İyi çalışmalar dilerim..

Süper bende merak ediyordum.

Mesaj Kendiliginden Gönderildi;

priv.boy

Üye
elinize sağlık güzel anlatım olmuş.

THEKANS

Üye
ben surekli acigim yuz basi olmaya calisiyorum elimden geleni yapacam daha dun actim sayfayi

THEKANS

Üye
ben adminlik yukselmek istiyorum