Maxicep Pm Kutusu Programı

• 4 Ekim 2012
  • 883 Okunma
  • 20 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Yorumları değerlendirip konuyu ona göre android programlara açacam :) Denerseniz sevinirim ...

İNDİR

Yazan: Hackless
  2. sen mi yaptın bu programı?

3. dolaylı yoldan :)

4. Kusra bakmada hic kullanisli degil:(normal tarayicidan giriyo.bi ozelligi yok yani:(

5. Belki kısayoldan giriyor şeklinde kolaylık diye düşünmüştüm ama daha yolun başındayız :)

Fikirler varsa alayım.. :)

6. direkt olarak girmesi iyi.mesela smileyler eklenebilir.favori bolumler diye bir yer olabilir.hatta bu olursa harika olur.bir de adi maxicep olsun.pm kutusu hosuma gitmedi.gelistirmelerini bekliyorum:)

- - - Eklendi - - -

ve de direk foruma girsin.pm bolumu anasayfa olmasin

7. Tam olarak anlamadım. Bi program olacak ve direk ana sayfaya girecek. Programda seçeneklerde favoriler diye bi kısım olcak ve siz oraya istediklerinizi ekliyeceksiniz doğrmu ?

8. aynen.

9. ben bu programı bi siteden yaptım ordan bakayım heralde çok gelişmiş seçenekler yok. Zaten yakında android developerlığa başlıcam :ehe Android sdk java kodlama vs vs. bakalım neler olacak :)

10. Qt İlede Geliştirilebiliyor Android İçin.

11. bekliyorum calismalarini:D

12. Evet biliyorum. Fakat en sağlam ve en yaygını java diye biliyorum.

- - - Eklendi - - -

öğrenciyiz işte sorun orda. Okul olmıycak varya ne patlama yaparım ama işte sonuç ortada :(

13. Çalışmalarının devamını bekliyorum:oke:

HacKLess bunu beğendi.
  14. Saol ali . Sende bu tip şeyler düşünüyormusun ? :)

15. aklımda bir sürü proje var.ama uygun zamanım yok.. birkaç kendi yaptığım custom rom'larım var şimdilik o kadar :)

16. vaaaay adamsın sen :D Romları nasıl hangi programla yaptın ? :) + benimde zamanım yok. en büyük sorun zaman :zzz:

17. Programla değil.linux ile kodladım.

18. vay vay vay :) İyiymiş ya. Linuxta hack ünlüdür. Backtrack bilirmisin ?

19. sen biliyosan o biliyosa o'da bilir :d:

20. ayıp ediyorsun :D

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/09/2018 - 21:46