Maxicep İtiraf Bölümü

Sponsorlu Bağlantılar

SeçilmişArda

Üye
Çikolataları aşıran bendim [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
  • Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
Uzuunn bi zaman sonra geri geldim :D

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
Kısa bir zaman sonra ileri gittim :islik

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Gıcık olduğum komșunumun damdaki uydu antenini çevirip televizyonunu bozdum bir hafta televizyon izleyemediler ve 50 lira servis masrafı ödediler

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Genç bir çocuklu dul bayana ilgi duydum

• Beğen
haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Tüpcüye uyuz oldum borca aldığım tüpü yeni fiyata göre hesapladı boş tüpün altına matkapla bir kaç küçük delik açıp iyade ettim

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Hurdacı da hurda karıştırmaya bayılıyorum. Geçenlerde fotokopi makinası atmışlar tam bir hazineydi içindeki işime yararyan parçaların kilosunu 35 krş aldım.

Baydırman

Baydırman

Moderator
Kaptan olmak bunu gerektirir çapkınlık olacak, hiç unutmam Hollanda limanın da bir hatun ile hüzünlü bir ayrılık yaşadığımı diyormuşum :sirit:

Bizi yakan da hep o yanlış zaman değil mi? :züü:
Her limanda bir sevgili :naughty:

• Beğen
haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Kaptan olmak bunu gerektirir çapkınlık olacak, hiç unutmam Hollanda limanın da bir hatun ile hüzünlü bir ayrılık yaşadığımı diyormuşum :sirit:

Bizi yakan da hep o yanlış zaman değil mi? :züü:
bir itirafta daha bulunayım , onun bize geleceği gün kesinleştiginde ablama kısır yaptırdım yanın da salata turşu ayran çayı demleyip altını kısıp bekledik . O gelince biz tam o sırada yemeğe başlıyor gibi organizasyon düzenledik ablamda olunca ortam biraz daha rahat olmuştu
Her limanda bir sevgili :naughty:
kaptan olarak çok yoruldum , bir limana çekilip gemileri yakmak istiyorum

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___ ve Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
bir itirafta daha bulunayım , onun bize geleceği gün kesinleştiginde ablama kısır yaptırdım yanın da salata turşu ayran çayı demleyip altını kısıp bekledik . O gelince biz tam o sırada yemeğe başlıyor gibi organizasyon düzenledik ablamda olunca ortam biraz daha rahat olmuştu

:pro:

___kaptan___

___kaptan___

Üye

öyle olur da işte onun durumu ile senin durumun bir olmayınca sıkıntı işte :bilmm bende de öyleydi baktım bu işin ucu bucağı yok ve anlamsız birşey çekildim köşeme dünyanın dönüşünün şerefine bir sigara daha yaktım şimdi mi kendi gemimde yapayalnızım :aha:

• Beğen
Tepkiler: haydaravısyon

Üst Alt