maxicep günlük..

Sponsorlu Bağlantılar

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
dolu dolu 3 gun gecırdımmmm
o benim canımmm :D

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
Vay be günlük , sana da merhaba o zaman hort[emoji87]

iPhone ile uygulamasından gönderildi.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
hocam.com kapanıyormuş Aklıma burayı getirdi vededim bildirim gelmiş mi bir bakayım. Zaten ara ara girip bakıyorum çok da uzaklaşmadım yani. Baktım bildirimlere hortlayan konulan, eskiden yazdığım mesajların beğenilmesi falan. Bir sürü şey olmuş ve aradan geçen 5 senede insan hiçbirini mi hatırlamaz ya? Resmen hepsini unutmuşum. Kendine ban atanın ardından üzülmüşüz adı ne hatırlamıyorum. Birine bir şey yazmışım ama ne kastetmişim belli değil gükmüşüz falan. Hayat çok garip. Forum siteleri vadesini dolduruyor yavaştan. Ha Maxicep kalır sonuçta bir sektör üzerine kurulmuş bir platform. Ama genel kaynaşma maynaşma kalmayacak herhalde. Neyse günlük buradan bana kalan çok değerli dostlarım var o yeter. Görüşürüz.

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
hocam.com kapanıyormuş Aklıma burayı getirdi vededim bildirim gelmiş mi bir bakayım. Zaten ara ara girip bakıyorum çok da uzaklaşmadım yani. Baktım bildirimlere hortlayan konulan, eskiden yazdığım mesajların beğenilmesi falan. Bir sürü şey olmuş ve aradan geçen 5 senede insan hiçbirini mi hatırlamaz ya? Resmen hepsini unutmuşum. Kendine ban atanın ardından üzülmüşüz adı ne hatırlamıyorum. Birine bir şey yazmışım ama ne kastetmişim belli değil gükmüşüz falan. Hayat çok garip. Forum siteleri vadesini dolduruyor yavaştan. Ha Maxicep kalır sonuçta bir sektör üzerine kurulmuş bir platform. Ama genel kaynaşma maynaşma kalmayacak herhalde. Neyse günlük buradan bana kalan çok değerli dostlarım var o yeter. Görüşürüz.

Zaman hızla geçiyor aynen cok sacma seylere gülmüşüz yorum yapmışız ama o zaman onu gerektiriyormuş demek :) forum kalmadı o zamanlar forumlar popülerdi ama buraya bende bakıyorum ara ara , seni de görmek güzel görüşmek üzere :)

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
Hayatımın en kötü gecesini geçirdim .bu da bana ders olsun burda dursun.unutmam

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Sahi tükenen sadece beyin ile kalmıyor tabi.
Bu da buralarda not olarak kalabilir.

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Güne tam da böyle başladım.

Ekli dosyalar

Baydırman

Baydırman

Moderator
Tek kelimeyle anlatsam

O benim hayatım

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
vay be ne günlerdi. asansörde iki kız kalmıştı filan.

Baydırman

Baydırman

Moderator
:ehe

• Beğen
Tepkiler: DAL ADAM

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
:zong:

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
Baydırman