Maxicep günden güne ölüyor mu?

aevrenm

Üye
    Konu Sahibi
Maxicep günden güne ölüyor mu?
Bir zamanların en aktif forumu şimdi yok denecek kadar aktif. Nereden nereye gidiyoruz. Forum sahipleri bu forumi aktif etmek varken neden böyle solmuş gitmiş. 6 yıldır maxicepteyim. Aktiflik amaçlı bence bişeyler yapılmalı. ☺️

Tepkiler: Silinen Üye 777448 ve fatihmenteş
11 sene geçmiş. Eskisi kadar aktif olmuyorum. Konu bile açmıyorum çünkü kimse bakmıyor bile. Yıllarca forumlarla içli dışlı birisi olmuş olarak her forumun bir süre sonra ömrünü tamamladığını gördüm. Oyun arşivi ve cepforum gibi efsane forumlar vardı. Oyun arşivi kapandı cepforum duruyor ama forum bomboş. Artık insanlar istedikleri şeye forumlara gerek kalmadan ulasabildikleri için kimse forumlarda takılmak istemez. Bu sitede 11 yılımı doldurmusum. İnan ben o kadar zaman geçtiğini bile anlamadım. O yüzden çok kafana takma. Bende bir dönem forum kurdum ama bir süre sonra sıkıcı hale geliyor.

Tepkiler: Elnur044, higlift ve fatihmenteş
Symbianla beraber doğdu. Androidte ise forumluk bir olay yok.

Son düzenleme:
Tepkiler: v30xy, DalvikCache, rear2011 ve 3 diğerleri
Uygulama marketi yoktu eskiden de ondan. Şimdi heryerde uygulama marketleri var.

Tepkiler: maydinmaydin
Benim de buraya özel konu acasim gelmiyor. Başka bir foruma acinca buraya da atiyorum. Ama tabi bu ortam daha düzgün bir ortam diğer forumlara göre.

Son düzenleme:
Şuan forum kapansa üzülmem. Çünkü herşeyi kolaylıkla halledebildiğimiz bir dönemdeyiz. Olasılıklar anlatmaktan daha önde o yüzden forum pasif durumda gün geçtikçe dahada ağırlaşıyor.

PALA.

Üye
Birgün işte böyle hortlarsa, kaçarsınız

Tepkiler: Anonymous_, rear2011, fatihmenteş ve 1 kişi daha

Baydırman

Moderator
Sevdiğini söyleyip kapandığı zaman üzülmeyeceğini söyleyen kişileri de gördük hamd olsun.

Tepkiler: unalbaskan, fatihmenteş ve PALA.

Baydırman

Moderator
Hortlatmak için bir planım var beni bekleyin...

Tepkiler: PALA.

PALA.

Üye
Hortlatmak için bir planım var beni bekleyin...
Duran emmi, bunlar senin hızlı zamanlarını bilmiyorlar
Eğer isterse forumun altını üstüne getirir, dakikada 100 konu patlatır, hortlatır neye uğradığınızı şaşırırsınız

Tepkiler: Baydırman

Baydırman

Moderator
Duran emmi, bunlar senin hızlı zamanlarını bilmiyorlar
Eğer isterse forumun altını üstüne getirir, dakikada 100 konu patlatır, hortlatır neye uğradığınızı şaşırırsınız
Bana yardım et pala. Maxiyi hortlatmak istiyorum.

Baydırman

Moderator
o kadar vaktim yok, hindi getirilsin
Ben sana Maxi diyorum. Sen bana hindi diyorsun. Olmaz böyle. Bir konu açtım site hakkında bölümüne ama pek sayın yönetici arkadaşlar onaylamadı daha. Onayladıkları zaman konuya bekliyorum. Daha güçlü bir Maxicep için Evet diyor musun?

PALA.

Üye
Ağa burada işler hindisiz yürümüyor biliyorsun. Yetmez ama evet diyorum, hindi ittifakını mı desteklesek

Tepkiler: Baydırman