Maxicep forum kümes mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Maxicep forum kümes mi?
Baksanıza şu eski konulara ve mesajlara yok hindidir yok horozdur yok tavuktur. Ne bu kardeşim? Burası güzel bir forum ve ciddiyet önemlidir. O yüzden tüm üyeleri meydanlara havalimanlarına dans etmeye davet ediyorum. :dance:

• Beğen
Tepkiler: Hindi0 ve Baydırman

Baydırman

Baydırman

Moderator
Hort

MaxipmaN

Üye
hindi sınırsız yemiş :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Baydırman, DAL ADAM ve Symbianist
PALA.

PALA.

Üye
150 kayme verem sulf olak :deal:

• Beğen
Tepkiler: Baydırman ve Symbianist
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
@DAL ADAM o konulara hiç girmeyecektin . Çözmeye çalışırsın çözemezsin , inat edersin anlamak için anlayamazsın . Sonunda olayını çözersin sonunda sende bir Kartal , Hindi taraftarı olursun . @Genc007 Kartal ile testere nerede ? Bayadır ben görmedim .

• Beğen
Tepkiler: Baydırman, DAL ADAM, Symbianist ve 1 kişi daha

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
hindi sınırsız yemiş :hmmm
yem mi yemiş :hmmm
@DAL ADAM o konulara hiç girmeyecektin . Çözmeye çalışırsın çözemezsin , inat edersin anlamak için anlayamazsın . Sonunda olayını çözersin sonunda sende bir Kartal , Hindi taraftarı olursun . @Genc007 Kartal ile testere nerede ? Bayadır ben görmedim .
Sanırım gereksizler iki tarafa bölünmüş durumda. Hindi ve Kartal ittifakı olarak :ehe

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN, Baydırman ve PALA.
Baydırman

Baydırman

Moderator
Kartal testereyi göle attı şu an pusuda :züü: @SoulsEagle @TurkSaw

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Baydırman

Baydırman

Moderator
Oylar testereye

• Beğen
Tepkiler: PALA.
Baydırman

Baydırman

Moderator
Hindi testere oldu :zong:

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Hindi testere olsa bile geçmişte bi hindiliği vardı. İnsin bakalım meydanlara. sopa: Ben kartalın tarafındayım. :sirit:

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
#Dönder Necmi Başkan

Üst Alt