[MaxiCep FıKRa ArŞiVi]_HerGün Yeni Fıkra Eklenecektir..! :))

Sponsorlu Bağlantılar

Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
    Konu Sahibi
buda benden olsun :D

up up :kop2:

- - - Eklendi - - -

Göbeklerim ağrımaya başladı :D

- - - Eklendi - - -

:kop2:

gülmemek mümkùn değl

- - - Eklendi - - -

Bakın şimdi bu daha güzel:

Adamın biri birgün felç olan bir arkadaşını ziyaret etmiş. Sohbet sırasında felçli arkadaşı adama:
- "Terliklerim yukarıda kalmış onları bana getirir misin lütfen" diye rica etmiş... Adam yukarı çıkmış, bir de ne görsün; felçli arkadaşının afet gibi dipdiri iki kızı var! Hemen pratik zekasını çalıştırarak:
- "Babanız beni sizinle yatmam için gönderdi" demiş... Kızlar:
- "Nasıl olur!! İmkansız!"
demişler... Adam:
- "İnanmıyorsanız soralım"
demiş ve aşağıya seslenmiş: - "İKİSİNİ DE Mİİİİİİ!"... Felçli adam bağırmış:
- "İKİSİNİ DE! İKİSİNİ DEEEE!!" :D

yerlerdyim şuan ya :d: :d: :d:

BYFECI

BYFECI

Üye
Birimiz tahtalı köyü boylamadan bugünlük bu işi bitirelim o zaman :ehe şaka

ka_za

ka_za

Üye
Haha çok güzel konu olmuş okudum hepsini :D:D

BYFECI

BYFECI

Üye
Yarın devam, herkese iyi geceler ben kaçar..

SorgulayanAdam

SorgulayanAdam

Üye
Temel Dursun'a arabasının öyküsünü anlatıyordu: 'Bir gün otostop yapiyordum ki önümde, bu arabayla, mini etekli güzel bir bayan durdu ve beni arabasına aldı. Bir süre gittikten sonra kadın arabayı kuytu bir köşeye çekti. Mini eteğini iyice yukarı çekip, dudaklarini ıslattı ve "Benden ne istersen alabilirsin" dedi, ben de arabasini aldim.
Dursun : İyi etmişsin Temel, zaten mini etek sana hiç
yakismazdi. :ehe

puhahaha :kop2:

- - - Eklendi - - -

Bakın şimdi bu daha güzel:

Adamın biri birgün felç olan bir arkadaşını ziyaret etmiş. Sohbet sırasında felçli arkadaşı adama:
- "Terliklerim yukarıda kalmış onları bana getirir misin lütfen" diye rica etmiş... Adam yukarı çıkmış, bir de ne görsün; felçli arkadaşının afet gibi dipdiri iki kızı var! Hemen pratik zekasını çalıştırarak:
- "Babanız beni sizinle yatmam için gönderdi" demiş... Kızlar:
- "Nasıl olur!! İmkansız!"
demişler... Adam:
- "İnanmıyorsanız soralım"
demiş ve aşağıya seslenmiş: - "İKİSİNİ DE Mİİİİİİ!"... Felçli adam bağırmış:
- "İKİSİNİ DE! İKİSİNİ DEEEE!!" :D

Adamda pratik zeka tavannnn :kop2:

Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
    Konu Sahibi
birazdan bi fıkra daha geliyo konu güzel oldu bence hee

BYFECI

BYFECI

Üye
[Hadi başlayalım :zuhaha:

- - - Eklendi - - -

Temel'le Fadime ormanda gezerlerken birkaç adam bunlara saldırır. Temel'i ağaca bağlayıp Fadime'yi başlarlar soymaya... Fadime bağırır:
- "Temeeel bunlar galiba, galiba beni ...." Temel:
- "Başım ağrıyo de, başım
ağrıyo dee!!!"

hikmet366

hikmet366

Üye
[Hadi başlayalım :zuhaha:

- - - Eklendi - - -

Temel'le Fadime ormanda gezerlerken birkaç adam bunlara saldırır. Temel'i ağaca bağlayıp Fadime'yi başlarlar soymaya... Fadime bağırır:
- "Temeeel bunlar galiba, galiba beni ...." Temel:
- "Başım ağrıyo de, başım
ağrıyo dee!!!"

:kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop:

Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
    Konu Sahibi
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
:zuhaha:

Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
    Konu Sahibi
2 DELİ SEHİRDE

Iki deli hastaneden kaçmislar o kadar kosmuslarki sehrin ortasina geldiklerinde nefes nefese kalmislar. Aksilik ikisininde acil tuvalet ihtiyaci gelmis, büyük olan ordan geçen genç bir delikanliya:

- “Afedersiniz burada tuvalet var mi? Arkadasla çok sikistik.” Deli olduklarini anlayan genç ilerde cadde ortasinda duran çöp varillerini göstererek:

- “Iste burasi tuvalet.”der
Dalgasini geçer ve gider.

Bizimkiler hemen çöp varillerinin üzerine çikarlar. Büyük tuvaletlerini yapmaya baslarlar. Bu arada delileri gören halk seyretmek için etraflarına toplanir. Bir kalabalik bir kalabalik büyük deli yanindaki deliye:

- “Ulan iyiki acele etmisiz su tuvalet sirasina, bak bizi bekliyorlar.”

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
2 DELİ SEHİRDE

Iki deli hastaneden kaçmislar o kadar kosmuslarki sehrin ortasina geldiklerinde nefes nefese kalmislar. Aksilik ikisininde acil tuvalet ihtiyaci gelmis, büyük olan ordan geçen genç bir delikanliya:

- “Afedersiniz burada tuvalet var mi? Arkadasla çok sikistik.” Deli olduklarini anlayan genç ilerde cadde ortasinda duran çöp varillerini göstererek:

Bizimkiler hemen çöp varillerinin üzerine çikarlar. Büyük tuvaletlerini yapmaya baslarlar. Bu arada delileri gören halk seyretmek için etraflarına toplanir. Bir kalabalik bir kalabalik büyük deli yanindaki deliye:

:kop2: :kop:

hikmet366

hikmet366

Üye

yeter göbeĞin çatlayacak :D

Çatladı Bile Parçaları Birleştirmeye Uğraşıyom :D :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop:

- - - Eklendi - - -

2 DELİ SEHİRDE

:kop: :kop: :kop: :kop:

Üst Alt