Maxicep Dosyalar ve Genel Bölümlerinde 2009 Yılı Çok Verimli Geçti......

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Maxicep Dosyalar ve Genel Bölümlerinde 2009 Yılı Çok Verimli Geçti......
Evet arkadaşlar bu benim kendi kişisel gözlemim...Maxinin kalbi olarak nitelendirilebilecek dosyalar bölümünde ve genel bölümlerinde müthiş bir hareketlilik oldu bu sene....

Sadece s60 Oyunları bölümüne bi bakarsak...
Maxicepe ilk s60 oyunu 2005'de açılmış....
Ardından 2005-2006-2007-2008 yılları toplamında açılan s60 oyun sayısı 800 civarı....
Oysaki sadece bu yıl yani 2009un ilk 9 ayında bu bölüme 666 oyun açıldı
....

Aynı şekilde Symbian 9.1(S60 3rd) Oyunları bölümüne bu yılın ilk 9 ayında 500'e yakın oyun açıldı....ve bu bölümdeki toplam oyun sayısı 939...

Devam edersek....
Smartphone : Symbian kategorisindeki Uygulamalar,Temalar kısmında başarının ne kadar perçinlendiğini görmüş oluruz....Çünkü her bölümde arı gibi çalışan ve kimseden hiçbir karşılık beklemeyen üyeleri var....

Genel Bölümlerde sadece yeni açılan şu Garip ve İlginç Olaylardaki 950 konu bile forumun her bölümünün ne kadar aktif ve online olduğunun bir göstergesidir....

Bu çalışmalar tabiki karşılıksız kalmadı...Çünkü maxicep üyeyle doldu taştı....
http://www.maxicep.com/site-hakkinda/maxicep-farki-197499.html
Bu konu bile Maxicepin aylara bağlı artışını gösteren en büyük delilidir...
+
Ayrıca 1 Milyon kişiye yaklaşan üye sayısıylada türünün tek ve vazgeçilmez örneğidir....
:oke:

Kişi isimleri vermek yanlış olur...
Ama Maxicepde 10'larca kişinin emeğiyle bunlar oldu....

Belki böyle bir konu açmak beni ilgilendirmez ama bu olanlara kayıtsız kalmayın...

Emeği Geçen Herkese Teşekkürler......:)

• Beğen
Tepkiler: -LiveYourLife-, CryDaqqeR, maxibrk ve 1 kişi daha

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
evet gerçekten de çok kaliteli paylaşımlar yapıyorsunuz ... adıyla ün yapmış salih baba, crydaqqer,noLife,turkordu,ferret v.b. arkadaşlarımızı buradan da tebrik ediyorum gerçekten çok iyi paylaşımlar yapıyorlar :)

Odysseus

Odysseus

Üye
Enes'in söylediği isimler ( + Üye Gribi / Eski nickiyle Catty ve Enes'i de unutmuyorum ) açıkça söyleyebilirim ki bu bölümün efsaneleri. Bunun en büyük delili aldıkları teşekkür sayılarıdır. Konu düzenleri, başlık seçimleri, konu düzenleri, az bulunan içerikleri, özellikle NoLife'ın sadece sitemizde yaptığı Türkçe çeviriler bölümün hitini müthiş artırıyor.

Hepinize ayrı ayrı canı gönülden teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız arkadaşlar...

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
aaa bilal i söylemeyi unutmuşum :)

CryDaqqeR

CryDaqqeR

Üye
ben yine bir ayrım yapmayacağım maxicep de paylaşan herkeze teşekkürler

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Bende ondan isim vermedim ama çok müthiş bir yıl oldu....Bu kadar kalitel değil Türkiye Dünyadaki bir çok forumada bakınıyorum onlardada yok müthiş bir başarı aman Nazar değmesin sitenin girişine Nazar Boncuğu taksın Negative....:)

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Herkese , MaxiCep'e yaptığı bütün emekleri için teşekkür ediyoruz , müthiş bir patlamayla gelecek üyelerimiz var bunu unutmayalım.Adeta bir süper volkan patlaması :)

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Daha birde ilk 9 ayın istatistikleri bu bakalım sene sonu durum ne olacak....:)

'Davut

'Davut

Üye
evet gerçekten de çok kaliteli paylaşımlar yapıyorsunuz ... adıyla ün yapmış salih baba, crydaqqer,noLife,turkordu,ferret v.b. arkadaşlarımızı buradan da tebrik ediyorum gerçekten çok iyi paylaşımlar yapıyorlar :)
hop hop artık bende s60 3rd için çalışıyorum.ve yaklaşık bir ay çivarında 100 konu çivarında s60 3rd'ye konu açtım:oke:

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
bereketli bir sene desenize...bende os 9.4 de çalışıyorum..

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
Herkezin eline saglık
Ben yararlı konular açtıgımı düşünüyorum özelikle 9.4 v5 oyunda

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye

Enes'in söylediği isimler ( + Üye Gribi / Eski nickiyle Catty ve Enes'i de unutmuyorum ) açıkça söyleyebilirim ki bu bölümün efsaneleri. Bunun en büyük delili aldıkları teşekkür sayılarıdır. Konu düzenleri, başlık seçimleri, konu düzenleri, az bulunan içerikleri, özellikle NoLiFe'ın sadece sitemizde yaptığı Türkçe çeviriler bölümün hitini müthiş artırıyor.

Hepinize ayrı ayrı canı gönülden teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız arkadaşlar...

Çok Çok TeşekkürLer..
Gerçektende Hiçbir Karşılık Beklemeden Bu PayLaşımLarı Yapan ArkadaşLarın HEPSİNE TeşekkürLer..
Bu Arada ÇeviriLerimde Sadece MaxiCep'e özeL.. Onuda TekrarLayayım..

MaxiCep iLe Hep iyiye, Daha iyiye..

facacan

facacan

Üye
Başarılarınızın devamını diliyorum.

CryDaqqeR

CryDaqqeR

Üye
Salih Baba™;1677242' Alıntı:
Daha birde ilk 9 ayın istatistikleri bu bakalım sene sonu durum ne olacak....:)
okul açılmasaydı gösterirdik patlamayı da dimi lina :D

OGUZHAN432

OGUZHAN432

Üye
Ya bi nazar boncuğu monteletin logomuza ya...
Gerçekte ben de maxicep e 2009 yılının başında kayıt oldum ve bir çok şey indirdim o aralar yeni telefon almış ve tüm forumları gezen biri olarak söylüyorum google ne yazsam ilk olarak maxicep giriyor ne arasam maxicepte buluyorum sitenini yönetimi ve üyeleri çok iyi bu yzden de sitenin geleceği açık maşşallah diyorum önümüz açık olsun

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
hep beraber birbirimize saygılı ve sevgili bir şekilde devam edeceğiz İnşallah..

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Ben bu sene bitince bakalım istatislikler nasıl olacak....Bu hızla tüm zamanları 2'ye bile katlarız.....

Bora

Bora

Üye
Ben s60 larda fazla paylaşım yapmadım.Ancak özellikle samsung bölümüne aşırı hit kazandırdığım düşüncesindeyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...