Maxicep Dosyalar ve Genel Bölümlerinde 2009 Yılı Çok Verimli Geçti......

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ozan

Ozan

Admin
Maxicep ' i seven herkese çok teşekkür ederek, özellikle karsılıksız paylasım yapanlara da daha fazla tesekkur ederek, sağolun diyebilirim. Biz de yönetim olarak bu olumlu gelismelere kayıtsız kalmayarak, takip ederek gelecek açısından veya yapılması mümkün olan olguları yapmaya calismaktayız. Ayrıca yönetim olarak üyelerin davranıslarını sık sık degerlendirerek, kurallarda düzenlemeler, yaptırımda iyilesmeler, yenilikler, isteklere cevaplar gibi kararlar da alabiliyoruz.

Sitenin genel aktifliğine gelirsek ...
Sitemize giriş yapıp, daha sonra tekrar ziyaret eden binlerce üyemize de ayrıca tesekkurler.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
2009 yılının verimli geçtiğini sitemize üye olan herkesin bildiğini düşünüyorum. Bu verimliliği devam ettirip 2010'da çok daha iyi yerlerde olacağımızı düşünüyorum.

BKZ:

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Elimizden geldiğince maxicep büyütmek için ugrasıyoruz.Google amcaya bir "kacaksevgilim" yazarsanız herhalde Türkiye deki tüm forumlarda üyelika adı patır patır dökülür :ehe.Ama sadece maxicep favorimdir ve burda takılırım sürekli :pro:
bu arada ferret arkadaşa ne oldu aktif olarak göremiyorum artık?

Ozan

Ozan

Admin
Elimizden geldiğince maxicep büyütmek için ugrasıyoruz.Google amcaya bir "kacaksevgilim" yazarsanız herhalde Türkiye deki tüm forumlarda üyelika adı patır patır dökülür :ehe.Ama sadece maxicep favorimdir ve burda takılırım sürekli :pro:
bu arada ferret arkadaşa ne oldu aktif olarak göremiyorum artık?
Internetle pek bir alakası kalmadı diye biliyorum da yalnız konumuzla fazla alakası yok şu an :bilmem:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...