Maxicep Banner çalışmam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi

bu tür çalışmalara devam edeceğim ama ilk önce <span style="font-size:12pt;line-height:100%">beğendinizmi??</span>

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
güzel olmuş Ellerine sağlık

sas

Üye
ellerine sağlık hoşuma gitti

aTTra

Üye
<div class='quotetop'>(salihyet &#064; Dec 20 2005, 05&#58;43 PM) [post=231773]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>

bu tür çalışmalara devam edeceğim ama ilk önce <span style="font-size:12pt;line-height:100%">beğendinizmi??</span>
[/b][/quote]

Yanlış anlamada çok basit ve üzerinde durulmadan yapılmışa benziyor. Yinede eline sağlık..

RockFord Fosgate

Üye
+1 ama dusunmen bıle yeter&#33;&#33;&#33;

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Şöyle diyebilirim renkler donuk gibi olmuş biraz daha canlandırabilirsen süper olacağı kanaatindeyim..

slayer

Üye

motorola varmı o resimde_????
Yoksa kötü...
varsa idare eder..

RockFord Fosgate

Üye
d600 k750 6230i var motorola yok&#33;&#33;&#33;&#33;

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
sadece örnekti her türlü yoruma açığım.

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
tuttum ben güzel

Clausius Clapeyron

Üye
güzel olmu&#351; ama rengi aç biraz daha, çok karanl&#305;k

darkred

darkred

Üye
<div class='quotetop'>(DeLmIrA &#064; Dec 20 2005, 10&#58;10 PM) [post=232149]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
tuttum ben güzel
[/b][/quote]
kardeşime katılıyorum çalışmalarının devamını dilerim.çalışta daha iyilerini yap bize

DefectoR

hoş olmuş ellerine sağlık

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
logo yarışmasından devam edicem bu konuya logo yollamıyorum ok. .

aTTra

Üye
<div class='quotetop'>(salihyet &#064; Dec 21 2005, 07&#58;20 PM) [post=232891]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
logo yar&#305;&#351;mas&#305;ndan devam edicem bu konuya logo yollam&#305;yorum ok. .
[/b][/quote]
Peki o zaman bunu kilitleyelim oradan devam ederiz... Gerekti&#287;inde tekrar açar&#305;z..

http://www.maxicep.com/forums/index.php?showtopic=22564

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt