Maxicep App+ v5 (29.04.2015)

Sponsorlu Bağlantılar

mürteza16

mürteza16

Üye

KingDroid

KingDroid

Üye
abi v5'te bir problem var aynı şeyden birkaç tane çıkıyor bir de altta reklam çıkıyor birazdan resim atıyorum

Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
bildirim gelince uygulama kapalıyken telefona bildirim geliyomu ??

KingDroid

KingDroid

Üye

bildirim gelince uygulama kapalıyken telefona bildirim geliyomu ??
belirlediğiniz süre sonunda mesela 15 dakikada 1 senkronizasyon yapar ve bildirim gelir
bunu ayarlar menüsünden ayarlayabilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: bLnmz
Ultraslan8

Ultraslan8

Üye

belirlediğiniz süre sonunda mesela 15 dakikada 1 senkronizasyon yapar ve bildirim gelir
bunu ayarlar menüsünden ayarlayabilirsiniz
en az kaç dk oluyor bi bakarmısınız

• Beğen
İbrahimakinci

İbrahimakinci

Üye
en az kaç dk oluyor bi bakarmısınız
Senkronizasyon aralığı ise sorduğunuz en az 1 dk.. Bildirim ayarları ise bir süre seçeneği görünmüyor.

SM-G850FQ cihazımdan maxicep v5 kullanılarak gönderildi

• Beğen
mürteza16

mürteza16

Üye
Android 2.3.5'te çalışmıyor.

karansa

karansa

Üye
Forum da bir tane daha maxicep uygulaması var. Berbat şekilde yapılmış. Türkçe karakterlere hiç dikkat edilmemiş. :) Bunu beğendim. Emeğine sağlık. Bu arada uygulamayı hangi site üzerinden yaptın?

• Beğen
bLnmz

bLnmz

Üye
    Konu Sahibi
Forum da bir tane daha maxicep uygulaması var. Berbat şekilde yapılmış. Türkçe karakterlere hiç dikkat edilmemiş. :) Bunu beğendim. Emeğine sağlık. Bu arada uygulamayı hangi site üzerinden yaptın?
Sağolun hocam. Hangi uygulamadan bahsediyorsunuz özel mesaj ile link yollayabilir misiniz ? Site üzerinden yapmadım ayrıca :)

fuatyıldırım

Üye
ne oldu bu programa önceden çalışıyordu şimdi çalışmıyor herhangi bi değişiklik yapmadım açılıyor ama hiç bir mesaj kategori yok
ne oldu bu programa önceden çalışıyordu şimdi çalışmıyor herhangi bi değişiklik yapmadım açılıyor ama hiç bir mesaj kategori yok
tapatalk tepetaklak olmuş))) flod yapmak zorunda kaldım moderatör arkadaşlar mesajı silebilir

• Beğen
Tepkiler: aarslqnn
aarslqnn

aarslqnn

Üye

tapatalk tepetaklak olmuş))) flod yapmak zorunda kaldım moderatör arkadaşlar mesajı silebilir
hocam pardon ygs ye hazırlaniyorum server degismıs olabilir

ebu_ubeyde

ebu_ubeyde

Üye
Tapatalk tan da maxicep uygulamasindan da giriş yapamıyorum sorun nedendir acaba

• Beğen
Tepkiler: aarslqnn
aarslqnn

aarslqnn

Üye
teşekürler

• Beğen
Tepkiler: ebu_ubeyde
Bloxx00102

Bloxx00102

Üye
:tşk:

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Uygulama hâlâ çalışıyormu bilgisi olan ?

Üst Alt