• Sitemizde mp3 ve benzeri müzik formatlarında sunulan içerikler, cep telefonlarında zil sesi olarak ayarlayabilmek için kırpılmış, kısa süreli müziklerden ve melodilerden oluşmaktadır. Herhangi bir içeriğin telif hakkı içerdiğini düşünüyorsanız veya hak sahibiyseniz; cep telefonunuza indirmeyin, indirdiyseniz en kısa zamanda içeriği silerek mesajı derhal rapor edin.

Maxi Üyelerine Özel SMS + ZİL Sesleri | Daha Önce Hiçbir yerde yayınlanmadı (72 ADET)

Sponsorlu Bağlantılar

Ns_Lion

Ns_Lion

Üye
    Konu Sahibi
Maxi Üyelerine Özel SMS + ZİL Sesleri | Daha Önce Hiçbir yerde yayınlanmadı (72 ADET)
Bu ses paketini uzun zamandır biriktiriyorum içinde illaki sizlerinde hoşlanacağı sesler vardır. Umarım beğenirsiniz.

Dosya boyutu :
24Mb
Dosya türü : .rar
Rar şifresi : Yok

indirmek için tıklayın

---------- Eklendi @ 17:59:58 ---------- Yazıldı @ 17:55:29 ----------

Ek olarak :) bılek beriy :) sesleri isteyenler için buyrun link :

_________________________________________________________________________________

PAKETİN 2.SERİSİ BURADA TIKLAYIN
_________________________________________________________________________________

• Beğen
Tepkiler: soyupakhasan, by_cellman, vg_engin ve 16 diğerleri

polluxea♪

polluxea♪

Üye
sagol dostum :)

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
teşekkürler.

vestel1900

Üye
saol

cinom

Üye
virüs var diyo dostum!!!

Ns_Lion

Ns_Lion

Üye
    Konu Sahibi

rica ederim

---------- Eklendi @ 19:24:59 ---------- Yazıldı @ 19:02:27 ----------

virüs var diyo dostum!!!

Virüs olduğunu sanmıyorum okadar kişi indirdi kimse virüs var falan demedi... hangi antivirüs kullanıyosun ?

52 kişi indirmiş...

---------- Eklendi @ 20:25:02 ---------- Yazıldı @ 19:24:59 ----------

ayrıca buyur dostum iyice emin olabilirsin...

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Eline saglık dostum harikalar :tşk:

Türe

Türe

Üye
:tşk:

aslanmustafa630

Üye
Teşekkürler..

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Yav şu Samsung Montede bi arama sesi var bi kadın sesi geliyo çok moda oldu ilen varsa ekleyiversin :cigara:

Ns_Lion

Ns_Lion

Üye
    Konu Sahibi

:rica:

Güle güle kullanın...

---------- Eklendi @ 22:35:07 ---------- Yazıldı @ 22:28:50 ----------

rica :)
rica :)

Yav şu Samsung Montede bi arama sesi var bi kadın sesi geliyo çok moda oldu ilen varsa ekleyiversin :cigara:

bulabilirsem elbette eklerim.

themardinli

themardinli

Üye
Hoş paylaşım teşekkürler

cascı

Üye
emeğine sağlık

coskunysr

Üye
dostum merhaba.öncelikle melodiler için teşekkür ederim.Paketteki melodilerden 54 numaralı olan melodinin orijinal ismini biliyor musun? 1996 yılında enstrümantal fon müziği olarak kullanmıştım ama adını hatırlamıyorum.Yıllardır o yıllarda çıkan albümleri tarıyorum ama bulamadım şarkıyı.Rica etsem konu hakkında yardımcı olur musun? Teşekkürler.

23palulu23

23palulu23

Üye
1. şarkının adı ney kardeş ?

Ns_Lion

Ns_Lion

Üye
    Konu Sahibi
dostum merhaba.öncelikle melodiler için teşekkür ederim.Paketteki melodilerden 54 numaralı olan melodinin orijinal ismini biliyor musun? 1996 yılında enstrümantal fon müziği olarak kullanmıştım ama adını hatırlamıyorum.Yıllardır o yıllarda çıkan albümleri tarıyorum ama bulamadım şarkıyı.Rica etsem konu hakkında yardımcı olur musun? Teşekkürler.

valla bilmiyorum adını maalesef :(

- - - Eklendi - - -

1. şarkının adı ney kardeş ?

maalesef kardeş bilmiyorum :(

Ns_Lion

Ns_Lion

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim.

Üst Alt