Yardım Max torrent hızınız kaç

Sponsorlu Bağlantılar

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
    Konu Sahibi
Max torrent hızınız kaç
Arkadaşlar internet hızım 16 mb e kadar ama torrent max 1 mb /sn indirme yapiyor.sizde nasıl acaba

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
İyi Değil Ya Alt Yapinda Bişey Var Yada Seed Eden Yok Ben 1.1 Mb Çekiyorum Normal İndirmeler 1.3 MB Torrentte 200 KB Ye Yakın Düüşüş Var Senin 1.4 MB Çekmen Lazım Aşaği Yukarı 1 Mbpsde 130 KB Artması Lazım Hızın Yani 6x130 =870 Kb Düz 1 Mb De Yada Söyle Yapalım 10x130 =1.3 Mb 16x130=2080 KB Yani 2 MB Normal Hızın Var Torrentte İse En Aşaya 1.5 - 1.7 MB ARası Görmen Lazım Max İndirmen Snde 2 Mb Olmalı

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
    Konu Sahibi
Dün aklıma geldi bi siteden indirme yaptım hız 16 mb yi geçti.torrent da en az böyle birşey olsa çok iyi olur cunki boşta hdd var onun içine oyun film program dolu yedek yükleyeceğim internet hızım yüksek olmalı

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Dün aklıma geldi bi siteden indirme yaptım hız 16 mb yi geçti.torrent da en az böyle birşey olsa çok iyi olur cunki boşta hdd var onun içine oyun film program dolu yedek yükleyeceğim internet hızım yüksek olmalı
16 Mbyi Geçemezsin :dry: Hızın 16 Mbps Diye 16 Mb Çekeceğim Diye Birşey Yok Bunun Ortalaması Var : ? Fibermi Kullanıyosun? Hız Testi Yapip Paylaş Bi

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Konu Hız ile sınırlı kalsın. bu konuda tamamen kurallar net, haberiniz olsun.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Torrent detayları siteleri torrnet bilgilerinin paylaşımı yasak onu demek istedim

• Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail
Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Ben 4 mb/s gördüm en fazla.

Fenomenon

Fenomenon

Üye
16 mbit 2mb eşit oluyor. Ancak bu max teorik hız. Yani gerçekte daha düşük olur.
Seed durumuna göre değişir tabi ki ama bence 1.5mb görebilmen lazım.
Benim internet 8mbit ken 800kb/s görüyordüm. Şimdi 16mbit oldu ama çoktandır torrent indirmediğim için hızı kontrol etmedim.

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Ben 6 Mb'a kadar ciktim.
Normal hiz 1,5 ila 3 arasinda degisiyor.
Tabi Turkiye'de degilim, paketimde Fiber paket.