WiFi hız sorunu!

Sponsorlu Bağlantılar

niksarli1979

niksarli1979

Üye
    Konu Sahibi
WiFi hız sorunu!
Mrb. Xiaomi Mi A1 kullanıyorum. Uzun zamandır ev internet hızım 35 mbps olmasına rağmen cihazımdan max 2~3 mbps hız alıyordum. Bu gün şansa tlfn uçak modundayken wifi yi açtım ve hız ölçümü yapınca 35 mbps hız aldım.Yani sim aktifken wifi yavaş uçak modunda wifi normal. Çözüm önerilerinizi bekliyorum.

• Şaşırdım
Tepkiler: Coolwhisper

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Mobil Veri Açık mı? Muhtemelen Yazılımsal Çünkü Başka Bir Açıklaması Yok.Ha Şuda Olabilir Hem Mobil Hem Wifi Açıkken Şar Değerinden Dolayı Kısıtlamaya Gidiyordur. Telefon Üreticisi ile Bu Durumu Görüşmek Gerek. 1 2 Mbps İnternet ile Sosyal Medyada Gezerken Bile Sorun Yaşarsınız

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
max 2~3 mbps hız çok yorar sizi.

niksarli1979

niksarli1979

Üye
    Konu Sahibi
Mobil veri açıkta olsa kapalıda
Mobil Veri Açık mı? Muhtemelen Yazılımsal Çünkü Başka Bir Açıklaması Yok.Ha Şuda Olabilir Hem Mobil Hem Wifi Açıkken Şar Değerinden Dolayı Kısıtlamaya Gidiyordur. Telefon Üreticisi ile Bu Durumu Görüşmek Gerek. 1 2 Mbps İnternet ile Sosyal Medyada Gezerken Bile Sorun Yaşarsınız
Mobil veri açıkta olsa kapalıda olsa hız düşük. Dediğim gibi uçak modu aktifken wifi en yüksek hız değerine çıkıyor. Sanki sim kart takılı ve aktifken bişey kısıtlanıyor gibi.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Mobil veri açıkta olsa kapalıda

Mobil veri açıkta olsa kapalıda olsa hız düşük. Dediğim gibi uçak modu aktifken wifi en yüksek hız değerine çıkıyor. Sanki sim kart takılı ve aktifken bişey kısıtlanıyor gibi.
dediğim gibi bir şekilde kısıtlıyor. üreticiye sormak gerek

• Beğen
Tepkiler: niksarli1979
niksarli1979

niksarli1979

Üye
    Konu Sahibi
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61

Üst Alt