Max payne 3 <3

• 15 Ekim 2012
  • 832 Okunma
  • 10 Cevap

1. Demin kurdum oyunu 3 saatte Chapter 8e kadar geldim mezarlık bölümünde siper alıyoruz ben ve arkadaşım. yukarıdada bi sniperci var yeşil lazerli adım adım geçtikce kapıdan adamlar geliyor ve böyle 3 sefer indirdim kapıdan içeride girilmiyor şimdi ne yapmalıyım ?

:bud: :smdance: :bud: :smdance:

Yazan: .Behzat Ç.
  2. şimdi git bi uyu

- - - Eklendi - - -

arkadaşlarını öldür

3. bayağı ilerlemişsin yıukarıdaki keskin nişancıyı öldürdün mü?

4. yok işte keskin nışancıya vuramıyorum ki adamın sadece lazeri görünüyor yeşil :)

5. Tamam Aylin biz olay yerine yakınız

6. O açılmayan kapnının olduğu yerden in sola git yukarı bak orada bir herif göreceksin eğer vicdanının sesini dinlersen oyunu bırak haa boşver lan dersen öldür gitsin

7. max payne :) vicdan diyo yaa oyunu yarıladım resmen şuan chapter 9da yada 8deyım hatırlamıyom adamı lastiklerin içine koyup yaktılar sonra öteki adamın boynuna pıçakla vurdum kızı kolundan tuttum ve pause yaptım buraya geldim neyse ben kaçar max payne akaar :D

- - - Eklendi - - -

ve şuanda chapter X :)

- - - Eklendi - - -

CHAPTER XI :D

8. Oynadığın bilgisayarın özellikleri nedir yazda belki bende yüklerim :) gerçi benimki kaldırmaz ama :(

9. Chapter xxi :d

- - - Eklendi - - -

4gb ram 2 gb ekran kartı var reyiz :D

- - - Eklendi - - -

sade bu kasaya 1milyar 900 tl bayıldım :D

- - - Eklendi - - -

hazır kasa almasaydım daha iyisini toplardım gerçi :) ama olsun pişman değilim asus forever <3 :D

- - - Eklendi - - -

Chapter XIII

- - - Eklendi - - -

neyse misafir geldi biraz ara veriyim :D

- - - Eklendi - - -

chapter xııı e geldim ama sıktı ya herif havada bomba atan bi silah var onla bomba atıyo havada patlatıyom yandaki düşmanları öldürüyom falan filan sonra 2 jip geliyo ikiside polis dolu onlarıda öldürüyom sonra bi polis arabası geliyo onu görür görmez herif yukardan bomba atıyo pat ölüyom 50 kere ugrastım bu kısımı geçemıyom beaa sıktı valla XIII e kadar geldim sıkıldım. sadece bu bolumden sıkıldım herifin elindede kalkan var kafası falanda görünmüyo direk headshot çekeyım :(

10. Bastan oynicam bitircem ben kazanicam ohhhh

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
18/12/2018 - 21:06