Max payne 3 <3

Sponsorlu Bağlantılar

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
    Konu Sahibi
Max payne 3 <3
Demin kurdum oyunu 3 saatte Chapter 8e kadar geldim mezarlık bölümünde siper alıyoruz ben ve arkadaşım. yukarıdada bi sniperci var yeşil lazerli adım adım geçtikce kapıdan adamlar geliyor ve böyle 3 sefer indirdim kapıdan içeride girilmiyor şimdi ne yapmalıyım ?

:bud: :smdance: :bud: :smdance:

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
şimdi git bi uyu

- - - Eklendi - - -

arkadaşlarını öldür

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
bayağı ilerlemişsin yıukarıdaki keskin nişancıyı öldürdün mü?

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
:(

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
    Konu Sahibi
yok işte keskin nışancıya vuramıyorum ki adamın sadece lazeri görünüyor yeşil :)

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
Tamam Aylin biz olay yerine yakınız

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
yok işte keskin nışancıya vuramıyorum ki adamın sadece lazeri görünüyor yeşil :)

O açılmayan kapnının olduğu yerden in sola git yukarı bak orada bir herif göreceksin eğer vicdanının sesini dinlersen oyunu bırak haa boşver lan dersen öldür gitsin

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
    Konu Sahibi

O açılmayan kapnının olduğu yerden in sola git yukarı bak orada bir herif göreceksin eğer vicdanının sesini dinlersen oyunu bırak haa boşver lan dersen öldür gitsin

max payne :) vicdan diyo yaa oyunu yarıladım resmen şuan chapter 9da yada 8deyım hatırlamıyom adamı lastiklerin içine koyup yaktılar sonra öteki adamın boynuna pıçakla vurdum kızı kolundan tuttum ve pause yaptım buraya geldim neyse ben kaçar max payne akaar :D

- - - Eklendi - - -

ve şuanda chapter X :)

- - - Eklendi - - -

CHAPTER XI :D

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
Oynadığın bilgisayarın özellikleri nedir yazda belki bende yüklerim :) gerçi benimki kaldırmaz ama :(

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
    Konu Sahibi
Chapter xxi :d

- - - Eklendi - - -

Oynadığın bilgisayarın özellikleri nedir yazda belki bende yüklerim :) gerçi benimki kaldırmaz ama :(

4gb ram 2 gb ekran kartı var reyiz :D

- - - Eklendi - - -

sade bu kasaya 1milyar 900 tl bayıldım :D

- - - Eklendi - - -

hazır kasa almasaydım daha iyisini toplardım gerçi :) ama olsun pişman değilim asus forever <3 :D

- - - Eklendi - - -

Chapter XIII

- - - Eklendi - - -

neyse misafir geldi biraz ara veriyim :D

- - - Eklendi - - -

bayağı ilerlemişsin yıukarıdaki keskin nişancıyı öldürdün mü?

chapter xııı e geldim ama sıktı ya herif havada bomba atan bi silah var onla bomba atıyo havada patlatıyom yandaki düşmanları öldürüyom falan filan sonra 2 jip geliyo ikiside polis dolu onlarıda öldürüyom sonra bi polis arabası geliyo onu görür görmez herif yukardan bomba atıyo pat ölüyom 50 kere ugrastım bu kısımı geçemıyom beaa sıktı valla XIII e kadar geldim sıkıldım. sadece bu bolumden sıkıldım herifin elindede kalkan var kafası falanda görünmüyo direk headshot çekeyım :(

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Bastan oynicam bitircem ben kazanicam ohhhh

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
gta 5 kaldırır mı

• Beğen
Tepkiler: AIS
AIS

AIS

Üye