Satılık Mavi N9 16GB

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
    Konu Sahibi
Mavi N9 16GB
Cok fazla N9 kullandım, kullanmak isteyenler icin sadece fırsat vardır.
cihazı satmak istemiyorum aslında ama satmazsamda N9 konusu kapanmayacak.

cihazda ufak tefek cizikler harici hicbir sorun yok
fatura ve kutusu mevcut fakat garantisi bitmiştir. Kulaklık yok.
Cihaz şuan tertemiz flash atılıp gerekli olan bütün sistem uygulamaları yedek olarak cihazın hafızasına atılmıştır.
cihaz icin fiyat; 240 tl dir.
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
Ayrıca iki adet N9 daha var "beyaz"" siyah"
sadece ana kart sorunu var, parca tedarik etmek isteyenler varsa bizimle irtibata gecin ;)
ekran 70 tl isteyene kasa ile komple bırakırım zaten daha lazım olmaz.
Satın almak isteyen arkadaşlar istanbul/kavacık ta elden teslim olur ve malesef kargo yapma şansım yok,

• Beğen
Tepkiler: RetaXter ve B.A.R.O.N

3k3m

Üye
hadi ya kargo ile alacaktım hevesim kursağımda kaldı hocam, sırf linux sevdası beni buralara getirdi.

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
    Konu Sahibi
hadi ya kargo ile alacaktım hevesim kursağımda kaldı hocam, sırf linux sevdası beni buralara getirdi.
N9 deneyimi yoksa hic bulaşmayın Bu cihaz linux ten kopmuş ayrı bir deneyim saglıyor cok fena fakat kullanım sorunu cekersiniz.

3k3m

Üye
hocam deneyimim yok ama öğrenirim meego türkiye'deki çoğu şeyi belgeledim öğrenmeye hazırım, sorunlar olacağının farkındayım, linux'dan alışığım araştırıp sorun çözmeye.
Bu arada günlerdir, N9 veya N900 arıyordum, bir kişi cevap yazmadı sizden başka, bunun için de teşekkür ederim.Dediğim gibi ben N9'a talibim.
aslında n950 olsa daha da süper olurdu ama forumdan çıkacağını pek sanmam

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Bende N90 yakalamıştım sabah baktım mesaj attım hemen ilk günden satılmış cihaz.

3k3m

Üye
Ben de n900 yakalamıştım bir ara ama satan arkadaş ilk mesaj atana sattı,o almasa bana satacaktı, tabi o da haklı bir şey demedim.Neyse n900 olsaydı arch arm kuracaktım

3k3m

Üye
hocam orası öyle de satıcı çok dürüst çıktı 30tl fazla teklif etsem herhalde yine satmazdı, en ufak sorununa kadar anlattı, hayret ettim bu zamanda böyle insan kaldı mı?
ya da almamı istemedi
illa ilk mesaj atan almazsa size satacağım sonra ona ayıp olur dedi, sorunlarını sıraladı yok şu kablo yok, şurasında boyası silindi falan ne varsa yazdı.
bende helal olsun dedim, çünkü misal birisi telefon satıyor hep aynı şey mırıldanıyor sıfır gibi çok temiz hiç kullanılmadı
kısacası bizim millet biraz çakal ederinin de üstüne satmaya çalışıyor, bir arkadaştan da n9 alacaktım soru soruyorum sorunu var mı, sonra birbirimizi üzmeyelim diye adam bana diyor ki alacaksan al beni meşgul etme, yahu kardeşim bunu alıp kullanacağım tabi soracağım, inceleyeceğim en tabi hakkım, madem öyle neden ilan açıyorsun.
ne bileyim insanlar akıl tutulması yaşıyor ya da bana öyle geliyor.

• Beğen
Tepkiler: mehsevim ve B.A.R.O.N
ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
    Konu Sahibi
hocam deneyimim yok ama öğrenirim meego türkiye'deki çoğu şeyi belgeledim öğrenmeye hazırım, sorunlar olacağının farkındayım, linux'dan alışığım araştırıp sorun çözmeye.
Bu arada günlerdir, N9 veya N900 arıyordum, bir kişi cevap yazmadı sizden başka, bunun için de teşekkür ederim.Dediğim gibi ben N9'a talibim.
aslında n950 olsa daha da süper olurdu ama forumdan çıkacağını pek sanmam
Konuların nerdeyse tamamı bize ait fakat dükkanı kapadık N9 ile ilgili şuan tek sorun web, web te normal cihazlar gibi takılamazsın ;)
Dedigim gibi cihazı kargolama şansım malesef yok elden ve uzak olmayan kişiler tercihimdir.

3k3m

Üye
çok da alasım var hocam bir şey yapamazmıyız?

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
    Konu Sahibi
çok da alasım var hocam bir şey yapamazmıyız?
Sabah cok erken akşam da cok gec cıkıyorum malum iş ortamı musait degil
Pazar günleri bazen musait olunca ortam da degişiyor.
nasip degilmiş dert etme bulursun inşALLAH :)

3k3m

Üye
Müsait bir zamanınızda kargoya verirsiniz, lütfen yapın bir iyilik, bulsam bile sizin gibi birinin elinden çıkmış temiz bir cihaz bulamam.

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
    Konu Sahibi
Müsait bir zamanınızda kargoya verirsiniz, lütfen yapın bir iyilik, bulsam bile sizin gibi birinin elinden çıkmış temiz bir cihaz bulamam.
estagfurullah, cihaz okadarda temiz degil
Fakat okadar israra istanbul bile fet edilir ;)
pm yoluyla iletişim bilgilerinizi yazın dönüş yapacağım ;)

• Beğen
Tepkiler: killlerman

3k3m

Üye
az kalsın ümidimi kesmiştim hatta n9 arıyordum bu sırada, çok teşekkür ederim.Pm'den bilgilerimi size geçiyorum.

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Konu sahibinin istegi üzerine :locked2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...