T60 Mavi ekran ve telefonun kendi kendine kapanması

Sponsorlu Bağlantılar

bnymn-ozn

bnymn-ozn

Üye
    Konu Sahibi
Mavi ekran ve telefonun kendi kendine kapanması
T60 telefonum bir iki aydır kendi kendine kapanıyor. Ama tam kapanmıyor ekran kapanıyor, ses açma-kısma tuşuna bastığımda ses gelmiyor ama yine de tam kapanmıyor hard kapatma yaparak kapatıp baştan açıyorum. roottan olabilir mi dedim rootu kaldırdım; virüs olabilir mi dedim format attım yine devam etti. Arada bir kapanmak yerine ekranı masmavi olup kalıyor. Telefonu doğal yoldan kapatamıyorum yine aynı şekilde tam kapanmıyor. Açılış introsundayken hafifçe vurmuştum yine donmuştu o yüzdem donanımsal diye düşündüm ama geçen gün bi tane uygulamayı kullanmaya çalıştığımda kapandı tekrar yaptım tekrar kapandı. Bence sorun donanımsal ama tam okarak nerede sıkıntı var onu bilmiyorum bi anlayan yok mu?
Bir de garanti süresi doldu yine de kvkye mi götüreyim yoksa mahalleden bi tamirciye mi vereyim?

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Pil den olabilir. Ayrica Yetkili servis dışında yerlere emanet etmeyin. Pişman olursunuz. Her önüne gelen Telefon tamir ederse, işimiz var.

• Beğen
Tepkiler: Zerkalov89
bnymn-ozn

bnymn-ozn

Üye
    Konu Sahibi
Olabilir içini açtığımda bataryada oyuklar vardı sanki tornavida ile açılmış gibi. Ama pilin performansı normal.
Bi de yazmayı unuttum bazen kapanıp açıldığında wifi şifreleri silinmiş oluyor

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.

Misafir - 917494

Aynisi bende de oluyor lutfen yardim edin

KiLL_MaN

KiLL_MaN

Üye
T60'ın genel sorunu, Pil ile alakalı bir durum. Performansı normal gibi gözüksede yeni pil takılması sorunu çözecektir.

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Bu videoya bakabilirsiniz

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Üst Alt