Material Xperia Z3 Klavye [JB][KK][L] 6.7.A.0.86 Güncel

Sponsorlu Bağlantılar

Abramz

Üye
Flashladıktan sonra nasıl aktifkeştiricez s3 cm12.1

0MG90

0MG90

Üye
Teşkkrler

Abramz

Üye
S3 te deneyen yok mu arkadaş

ahmet meço

ahmet meço

Üye
Teşekkürler hocam sağolun

ismail

ismail

Üye
bende güncellemiş oldum :D @Invoke

• Beğen
Tepkiler: Invoke
Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Ilginiz için teşekkürler,fakat bunları biliyorum ben başarılı şekilde flashlamama rağmen ayarlarda klavye ile ilgili birşey gelmedi ondan sordum başka bir inciği cinciği varmıdır diye [emoji5]
Birkaç sayfa önce manuel yüklemenin nasıl yapıldığını yazmıştım ona bi bakın.

Abramz

Üye
Tamamdır arkadaşlar manuel kurulumdan sonra tekrar flashladım ve başarıya ulaştım, teşekkür eder iyi geceler dilerim.

Son düzenleme:
Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
ahmet meço

ahmet meço

Üye
selam flaşladım fakat xpereia klavye çıkmadı rootexper ile app ın içine baktığımda tesxtin pugin dosyası app ın içinde var fakat xperia apk yi app ın içine kopyalayıncı uygulama çıkıyor xperia klavye durdu hatası veriyor telefonum discovery yardımcı olabilirmisiniz

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
selam flaşladım fakat xpereia klavye çıkmadı rootexper ile app ın içine baktığımda tesxtin pugin dosyası app ın içinde var fakat xperia apk yi app ın içine kopyalayıncı uygulama çıkıyor xperia klavye durdu hatası veriyor telefonum discovery yardımcı olabilirmisiniz
System/app/textinput-tng/lib/arm yolundaki libswiftkeysdk-java.so dosyasını kopyalayın ve systwm/app/textinput-tng/lib yolu ile system/app/textinput-tng yoluna yapıştırın. Yani içerideki dosyayı iki üst klasöre de kopyalayın. Yeniden başlatın.

Ve KK veya L kullanıyorsunuz değil mi?

Ayrıca App kopyalayınca da 644 izinlerini vermeniz gerekli, so uzantılı dosyaya da izinleri verin.

asgz

asgz

Üye
Rakamları üste nasıl çıkartacağız

ahmet meço

ahmet meço

Üye
Teşekkürler sağol yaptım oldu tabiki kitkat kullanıyorum

aes77

Üye
Bu uygulamayı nereye & nasıl yükleyeceğiz saygılar.

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Bu uygulamayı nereye & nasıl yükleyeceğiz saygılar.

Xperianız varsa zaten aynı uygulama. Onun dışında birinci mesajda yazdığı gibi custom recovery e ihtiyacınız var, cwm veya twrp. Oradan zipi flashlayacaksınız.

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Minicik güncelleme, yine de güncelledim.
Önceki sürüm: 6.7.A.0.50. Şimdiki sürüm: 6.7.A.0.86
Bir önceki sürümdeyseniz güncellemenize gerek bile yok.
İndirme linkleri 1.sayfada. Konuyu düzenledim.

Son düzenleme:

Üst Alt