Masaüstü Bilgisayar Tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
Masaüstü Bilgisayar Tavsiyesi
Merhaba.

Evde idarelik oyun da oynanabilecek, orta halli bir bilgisayar bakıyoruz 2000 tl ye kadar. Şu linkteki sizce nasıldır?
Veyahut tavsiyeleriniz de olursa sevinirim.
Teşekkürler.

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
Merhaba.

Evde idarelik oyun da oynanabilecek, orta halli bir bilgisayar bakıyoruz 2000 tl ye kadar. Şu linkteki sizce nasıldır?
Veyahut tavsiyeleriniz de olursa sevinirim.
Teşekkürler.

Bundan uzak durun hocam. İkinci el ama temiz şekilde daha güzel bir cihaz toparlayabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Silinen Üye 2643147
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Pek Oyun Oynamaz Bu.İdarelik Oynarda Zorlanır Biraz. 1.Nesil İ5 İşlemcisi Var Şu An 10.Nesilleri Mevcut

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK, Silinen Üye 2643147 ve Silinen Üye 777448

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
  • Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2643147
Silinen Üye 2643147

Silinen Üye 2643147

Kapalı Hesap
O attığınız linkteki cihazdan cidden uzak durun. İşinizi görmez. 2009 yılının sonunda yapılmış bir işlemcisi var zaten. Daha iyisini toplarsınız.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Silinen Üye 777448
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
O attığınız linkteki cihazdan cidden uzak durun. İşinizi görmez. 2009 yılının sonunda yapılmış bir işlemcisi var zaten. Daha iyisini toplarsınız.
Katılıyorum . Şehrinizin meydanlarında bilgisayar malzemeleri satanlarla ve bilgisayarcılarla tanışın. Onlarla biraz sohbet ederseniz iyi fiyatlara malzemeler toplayabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: gonyalı ve Silinen Üye 777448
gonyalı

gonyalı

Üye
Güzel iyi bir pc alamamamızın nedeni abd dir. $$$
Her şekilde sömürülüyoruz :'(

Abd ye koca bir :sahan:

• Düşünceli
Tepkiler: MAERKEK

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap

Asıl nedeni paramızın değer kaybetmesidir hocam. Keşke 1.80-2.47 olduğu zamanlara geri dönebilsek.

• Beğen
Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
Ben de toplamacilari bir gezmeyi düşünüyorum. 2000 olmaz da az daha üstü olur belki. Hatta internetten malzemeleri alip kendim toplasam mi diye de dusundum.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Silinen Üye 777448

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
Ben de toplamacilari bir gezmeyi düşünüyorum. 2000 olmaz da az daha üstü olur belki. Hatta internetten malzemeleri alip kendim toplasam mi diye de dusundum.
Aslında internetten malzeme bakmanız daha iyi. İkinci ele karşı değilseniz temiz ikinci el eşyalara ve güvenli satıcılara sorun derim. Ancak bu şekilde işini görebilecek bir cihaza sahip olursun hocam.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2643147 ve Symbianist
Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
Aslında internetten malzeme bakmanız daha iyi. İkinci ele karşı değilseniz temiz ikinci el eşyalara ve güvenli satıcılara sorun derim. Ancak bu şekilde işini görebilecek bir cihaza sahip olursun hocam.

Hdd dışındakiler ikinci el de olur sorun degil. Bir seye guc yetmez olmus. Ben pc toplamayali yillar oldu. Fiyatlara baktim da uçmuş gitmiş.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 777448 ve gonyalı
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Bende ikinci el sistem toplattım bir senedir kullanıyorum. Her oyunu da oynuyorum. 2500 tl ye. Sende bilgisayarcilari gez sana da uygun sistem toplarlar. Bende sifir istiyordum ama fiyatlar ucup gittigi icin ikinci el aldim. Sifirdan farki yok zaten.

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
Bizim buralarda şunları da buldum:

gonyalı

gonyalı

Üye

Hepsi de sahibinden miş :D

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap

Hocam en kadar güvenli bir satıcı bilemem ama APU sistem bakın derim. Zaten attıklarınızda gördüğüm en mantıklısı i5 4590 3.30 olan. Buna bakabilirsiniz. Detaylı soruyu eğer almak isterseniz satıcıya mutlaka sorun ve cidden alacaksanız çok dikkatli olun. APU sistem sizin bütçeye göre en mantıklısı.

• Beğen
Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
Hocam en kadar güvenli bir satıcı bilemem ama APU sistem bakın derim. Zaten attıklarınızda gördüğüm en mantıklısı i5 4590 3.30 olan. Buna bakabilirsiniz. Detaylı soruyu eğer almak isterseniz satıcıya mutlaka sorun ve cidden alacaksanız çok dikkatli olun. APU sistem sizin bütçeye göre en mantıklısı.

O yuzden yakınlardaki ilanlara baktim hocam. Ben Kahramanmaraş'tayim. İ5 i biraz daha uyguna almaya çalışıp eksiklerini tamamlariz artik olmazsa. Zaten 2.el hdd kullanmam.

monitör ve ekran karti da lazim olacak ona. Belki 2 gb de ram ekleriz gerekirse.
Mesaj birleştirildi:

Sizin verdiğiniz linktekinin ozellikler de guzelmis ama iste mesafe. Orada anlayan birinin bakip almasi gerek.
Mesaj birleştirildi:

Hepsi de sahibinden miş :D
Valla ne yapalım. El mahkum durumunda kaldik. Bir seyler yapacağız oyle boyle :)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 777448 ve gonyalı
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye

Tüm bu fakirliğin sebebi ABD'mi ! , oha diyorum başka da laf bulamıyorum artık... :korkuylabagir: