Mars'ta Organik Bileşimler Bulundu!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Sen nasıl gördün?

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Geliştirilmiş bir ırk...

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Sen nasıl gördün?

bundan 4-5 sene önce liseye başladığım seneydi yazdı böyle akşam olmuş güneş batalıda epey olmuştu bizim mahalleden ana caddeye inecektik 4 kişiyiz neyse karşımızda bir dağ var ki evler genelde dağ yüzeyine kurulu vs vs neyse dağın üzerinde yani dağın bitimi ile yukardaki gisim arasında ciddi bir mesafe var, helikopter olamaz olsa ses gelir! Uçak olamaz yakındı+ses yok, yalnızca 3 tane yan yana kutucuklar şeklince sarı ışık vardı, ortadaki söndü beyaz oldu sonra sağ ve soldaki söndü onlar beyaz ortadaki sarı oldu o an arkadaşlarıma yöneltim şuna bakın demeye kalmadı bi döndüm ki kaybolmuş :(

- - - Eklendi - - -

Geliştirilmiş bir ırk...

insan oğlundan daha zeki ve gelişmiş bir tür!!!

- - - Eklendi - - -

Aslında zaten uzaktan gelmediler ki aramızda olsunlar :D
Uzaylılar Amerikalı :)

:d:

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
insan oğlundan daha zeki ve gelişmiş bir tür!!!
Onlarda insan :) Ama zihin ve beyin yapılarının %si bizden çok fazla..
O yüzden o aletleri muhteşem hızlarda kullanabiliyorlar.. Normal insanın harcı değil..

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Onlar birebir kumburgazda görünmüşlerdir.. Simaları aynı o şekilde..

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi

Onlarda insan :) Ama zihin ve beyin yapılarının %si bizden çok fazla..
O yüzden o aletleri muhteşem hızlarda kullanabiliyorlar.. Normal insanın harcı değil..

aynen öyle, ciddi anlamda teknolojide ilerlemişler ki, zaman zaman dünyamıza gelip keşifte bulunuyorlar ki, 'ufo' vb cisimler de bariz kanıtı :tebessüm: bi daha görürsem beni de alın diyip peşlerine düşcem :D

- - - Eklendi - - -

Onlar birebir kumburgazda görünmüşlerdir.. Simaları aynı o şekilde..

ciddi anlamda varlıklarını hissediyorum ben yaa hani buna şuan herkes 'deli-sıyırmış' gibisinden bakacaklardır ama umrumda değil, ben hissediyorum açıkcası :) ve gördüğümünde bir ufo olduğuna eminim :)

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
50 yılda bu hale geldiler 50 yıl önce hurdalarla uçmaya çalışıyorlardı.. Amerika Nazilerdeki teknolojiyi çok iyi ilerletti..

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
UFO denen şey Yeni Dünya Düzeni ordusudur :oke:

Kingmortall

Kingmortall

Üye
ufo gören masum köylü :pro:

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Söylemeden geçemeyeceğim tırnak içinde ''Danalar ve ineklerle çok yakın ilişkileri vardır'' :)

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Sessiz ve gizli sekilde bu gunlere geldiler ama dunya semasina sov yaparak inecekler :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...