Market’teki Tüm Sınırlamaları Kaldırma ve Ücretli Uygulamaları Görü (göremediğiniz bir çok uygulama)

• 13 Ekim 2012
  • 5036 Okunma
  • 17 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar bu sayede markette göremediğimiz bir çok uygulamayı görebiliyoruz ben çok beğendim kısa bir işlem rootlu olmanız gerek teşekkür etmeniz yeterli.
    İlk olarak Market’teki tüm uygulamaları görüntülemek (paralılar dahil) için Market Access uygulamasını http://amip.tools-for.net/files/MarketAccess.apk indirin yada aşağı taraftaki QR kodunu telefonunuzdan taratın ve telefonunuza kurun!< Resmi açmak için tıklayın >
    2. Market Access uygulamasını telefonunuza kurduktan sonra açın veProviders sekmesine tıklayın
    3. Listeden T-Mobile (US) seçeneğine basın.
    4. Settings menüsüne geçin ve Emulate on boot (telefon açıldığında otomatik çalıştır) seçeneğini seçili hale getirin. ben cm9a google play müziği indirdim. ve sitemizde ve diğer yerlerde olmayan bi konu adminden ricam görünür bi yere koyması :D konuyu

Yazan: Ali58_58
  2. Teşekkürler bu iyi oldu öbür türlü telefonun dilini değiştirip görebiliyordum :)

3. :rica: evet benımde istemediğim bi problemdi ama gitti ALLAH'ıma şükür :D

4. Angry Birds Rio gibi oyunları bu şekilde yükleyebilirsiniz :)

Bilgilendirme için :tşk:

5. Yazılım Destek bölümünde görünür herhalde :D

6. teşekkürler :D

7. bende olmadi o.dili ne yapmistin?

8. her telefonda olmuyor nedense.arkadaşımın Galaxy W'ında olmuyor.

benim telefonda United States yapınca oluyor.

9. :D kardeş herşey açık ve net T-Mobile (US) olanı seçiceksin zaten olağan üstü şeyler olmuyo markette göremediğimiz bir çok uygulama gün yüzüne çıkıyo:ehe

- - - Eklendi - - -

hımm pardon o zaman tek tek dene zarar olmaz :d

10. :no: olmuyor:(

11. romdan kaynaklıdır kardeş kusura bakma aklının bi köşesinde bulunsun romu değiştirince bunu uygularsın yada çözümünü bilen bi arkadaş çıkabilir

12. cok sorun degil zaten.distan apk ile hallediliyo ama marketten yuklemek daha iyi tabi

13. teşekkürler
    nasıl anlayacağız peki google play music daha önce yüklemiştim ben marketten yani daha önce gözüküyordu

14. olabilir ama daha göremediğin bir çok uygulamayı farketmişsindir örneğin music bölümü çıkıyor

15. evet doğru müzik ve ses bölümü eklendi vay anasını bu bile yeter

16. Çok teşekkürler çok iyi oldu bu:)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/12/2018 - 07:22