Uygulama Manuel ayarlı kamera programı

Sponsorlu Bağlantılar

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
    Konu Sahibi
Manuel ayarlı kamera programı
S.a arkadaşlar konu başlığında da belirttiğim gibi manuel ayarı kolay ve sade arayüzü olan bir program arıyorum.İlk kez android kullanıyorum ve telefonum sony xperia z5,şahsen Sony'nin manuel ayar kısmını sevmedim.Önceden lumia 920 kullanıyordum ve manuel ayar kısmı çok basit ve kullanışlıydı.Bana önerebileceğiniz program/programlar var mı?

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
    Konu Sahibi
Sanırsam manuel ayarlarla fotoğraf çeken yok koskoca android platformunda :D

vaterfa

vaterfa

Üye
manual camera, pro shot, camera fv5 deneyebilirsin

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: kaygisiz43
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Z5 kullanıyorsun kamera uygulaması arıyosun tuaf :D

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
    Konu Sahibi
Z5 kullanıyorsun kamera uygulaması arıyosun tuaf :D
çünkü kamera uygulaması kötü. Lumia 920 kullandın mı bilmiyorum ama onun manuel ayar kısmı çok rahat ve kullanışlı :)
manual camera, pro shot, camera fv5 deneyebilirsin
Söylediklerinize baktım manual kamera ile pro shot paralı uygulamalar gerçi camera fv5 de öyle,bedava sürümünü indirdim en yüksek çözünürlük 0,3 dalga geçer gibi :D

Son düzenleme:
byAndroid

byAndroid

Üye
Sony nin manual modu iyiymiş oysaki :D hocam bence tam olarak istediğiniz şekilde uygulama yok. Ben göremedim çünkü. Camera 360 yada camera Mx i bakmanı oneriyim bende. Bu arada fv5 nin fullunu internetten bulabilirsin

vaterfa

vaterfa

Üye
çünkü kamera uygulaması kötü. Lumia 920 kullandın mı bilmiyorum ama onun manuel ayar kısmı çok rahat ve kullanışlı :)

Söylediklerinize baktım manual kamera ile pro shot paralı uygulamalar gerçi camera fv5 de öyle,bedava sürümünü indirdim en yüksek çözünürlük 0,3 dalga geçer gibi :D
3 uygulamanin da full surumleri ucretsiz bulunabilir hatta belki forumda bile vardir

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
    Konu Sahibi
Android ilk kez kullanıyorum.Mağaza dışından uygulama yüklemem de sıkıntı olmaz mı? Bu arada camera 360 wp deyken de sevdiğim programdı.Unutmuşum onu hatırlatmak için teşekkürler :)

byAndroid

byAndroid

Üye
Android ilk kez kullanıyorum.Mağaza dışından uygulama yüklemem de sıkıntı olmaz mı? Bu arada camera 360 wp deyken de sevdiğim programdı.Unutmuşum onu hatırlatmak için teşekkürler :)
Dışardan uygulama yükleyebilirsiniz hiçbir sıkıntı yok

• Beğen
Tepkiler: kaygisiz43