Mançini Galatasaray' Da

Sponsorlu Bağlantılar

scarface006

scarface006

Üye
    Konu Sahibi
Mançini Galatasaray' Da
İtalyan hocayla Roma'da el sıkışan Cim Bom, dün İstanbul'da işi resmiyete döktü. Mancini'yle yıllık 5.5 milyon Euro (15 milyon TL) ücret karşılığında 2+1 yıllık anlaşma sağlandı. - GalatasarayGalatasaray’ın yeni teknik direktörü İtalyan çalıştırıcı Roberto Mancini oldu. Fatih Terim’le bağlarını kopardıktan sonra İtalyan hocayı listenin ilk sırasına yazan Ünal Aysal ve ekibi, dün amacına ulaştı. Akşam saatlerinde İstanbul’a getirilen 48 yaşındaki teknik adam, sportif koordinatör Bülent Tulun ve idari menacer Cenk Ergün’le birlikte başkan Ünal Aysal’ın ikamet ettiği Les Ottomans Otel’e geçti. Aysal ve idarecilerle yemekte bir araya gelen Mancini, Galatasaray’ın son teklifini kabul etti. Taraflar anlaşmanın süresini 2+1 yıl olarak olarak belirledi. Mancini’nin alacağı yıllık ücret 5.5 milyon Euro (Yaklaşık 15 milyon TL) olacak. Şampiyonluk bonusu ve diğer başarılar sonrası ödenecek ücretlerle bu miktar 7 milyon Euro’ya kadar çıkacak. Mancini’nin yardımcılıklarını ise Manchester City’de de birlikte çalıştığı Attilio Lombardo ve Ivan Carminati yapacak.

Juve maçına çıkabilir

Tarafların bugün resmi sözleşme imzalaması ve Mancini’nin çarşamba akşamı İtalya’da Juventus’la oynanacak Şampiyonlar Ligi maçında takımın başında sahaya çıkması bekleniyor.

Milli takım rötarı

İtalyan medyası pazarlıklar sürerken ilginç bir iddiada bulundu. İddiaya göre Mancini, 2014 Dünya Kupası sonrası İtalya Milli Takımı’ndan teklif geldiği takdirde tazminat olmaksızın serbest kalmak istedi ve bu maddenin sözleşmeye konmasını talep etti. Galatasaray cephesi ise bu teklifi kabul etmedi. Bu nedenle dün gece resmi sözleşme imzalanamadı. Bugün yapılacak toplantı
sonrası sözleşmeye son hali verilecek.
 
  • Beğen
Tepkiler: arslanla

Benzer Konular

Kingmortall
Cevap
0
Görüntüleme
259
Kingmortall
CABBAR
Cevap
0
Görüntüleme
436
CABBAR
-India-
Cevap
1
Görüntüleme
383
TheLastWarrior


Üst Alt