Malwarebytes Anti-Malware v3.4.5 Free + Türkçe Yama (Windows İçin)

Sponsorlu Bağlantılar

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Malwarebytes Anti-Malware v3.4.5 Free + Türkçe Yama (Windows İçin)
Windows yüklü cihazlarda kullanabileceğiniz casus yazılım, kötü amaçlı yazılımlara karşı kullanabileceğiniz ve dünyada en fazla kullanılan ücretsiz bir yazılımdır. Gerçek zamanlı tarama için Premium almanız tavsiye edilmektedir. Ama ücretsiz yani Feree sürümü de sizin için yeterli gelebilir. 70 MB dosya boyutu vardır.

Yamalamak İçin Lütfen Okuyun: Uygulamayı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Ama türkçe yamasını eklenti olarak ekleyeceğim. Yamayı bizzat kendim hazırladım. Daha önce internetten araştırıp soruşturdum. Benzer türkçe yamalar var. Ama yeterli değil ve tamamının çevisi yapılmamıştır. zaten internetten bulacağınız o bahsettiğim yamayı indirdiğiniz zaman da, ingilizce dil dosyası üzerinden çevirisin yapıldığını göreceksiniz Zira boyutu da ya 43 KB'dır, yada 130 KB civarı falan. Onun için bu yamayı sen nerden getirdin, bizim yamayı çaldın gibi mesaj yazan olursa Şahsen bozulurum ve Burda yazıyorum. Bir daha çeviri işine bulaşmam, bırakırım. Biraz büyük konuştum ama artık bunu da yazmakta yarar vardır. Çünkü hiç emek harcamadan çamur atmak adam işi değildir. Bu yamayı onunla karıştırmayın. Kendim güncel süren çaba sonucu Fransızca dil dosyası üzerinden hazırladım. Zaten indirip zipten çıkardığınız zaman şu anda 231 KB olduğunu göreceksiniz. Çevirisi halen devam ediyor. (Belirli aralıklar ile yama eklentisi silinip yerine güncel yama yine eklenti olarak konuya eklenecektir.) Ama rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çünkü çevirisinin bitmesine az kaldı ve karşınıza çıkacak 3-5 fransızca kelimeden fazlası olmayacaktır. İşte ona fransız kalabilirsiniz. :kop:

Uzun lafın kısası Türkçe olarak kullanmak için:
- İndirdiğiniz lang_tr isimli zip dosyasını zipten çıkarın,
- Zipten çıkardığınız "lang_tr.qm" isimli dosyayı kopyalayın
- Ugulayı sistem tepsisinden Exit seçeneği ile kapatın
- C:\Program Files\Malwarebytes\Anti-Malware\Languages klasörü içine yapıştırın
- Uygulamayı açın ve Settings seçeneğini tıkladıktan sonra Application seçeneğini tıklayın ve "Display Language" seçeneğinden Türkçe seçin.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

- Güle güle kullanın.

Uygulamanın Resmi Sitesi:

Buyrun Bunlar da Türkçe ön izleme resimleri:

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: TheKoswog ve PALA.

PALA.

PALA.

Üye
Elinize sağlık hocam yazılımın içinde dil desteği olmaması büyük eksiklik. Sanki eskiden destekliyordu :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Elinize sağlık hocam yazılımın içinde dil desteği olmaması büyük eksiklik. Sanki eskiden destekliyordu :hmmm
:rica:

Bencede eksiklik. Yamamın çevirisi tam olarak bitsin. Resmi sitesi ile iletişimi geçip onlara gönderecem. İnşallah güncel yeni sürüme göndereceğim dil dosyasını da ekleyip öyle yayınlarlar.

Çünkü bu güzel uygulamada türkçe olmaması olacak iş değil bence.

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare. ve PALA.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Teşekkürler. Elinize sağlık.

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
PALA.

PALA.

Üye
@Bab-ı Umut eskiden dr.web cureıt adlı yazılımın dil seçeneklerinde Türkçe yoktu, Azerice vardı onu seçiyordum :hmmm
Sonradan Türkçe yi eklediler tuhaftır :hmmm bu tip yazılımlara pek ihtiyaç duymuyorum, meraktan kullanıyorum :)

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
@Bab-ı Umut eskiden dr.web cureıt adlı yazılımın dil seçeneklerinde Türkçe yoktu, Azerice vardı onu seçiyordum :hmmm
Sonradan Türkçe yi eklediler tuhaftır :hmmm bu tip yazılımlara pek ihtiyaç duymuyorum, meraktan kullanıyorum :)

Şahsen senin gibi düşünmem. Zira bilgisayarı korumak için her zaman bir uygulamaya ihtiyaç duyulur. Örneğin antivirüs olarak Kaspesky Free ve bu uygulama. ikisi uyumlu ve ücretli uygulamalara taş çıkartır cinstendir.

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Şahsen senin gibi düşünmem. Zira bilgisayarı korumak için her zaman bir uygulamaya ihtiyaç duyulur. Örneğin antivirüs olarak Kaspesky Free ve bu uygulama. ikisi uyumlu ve ücretli uygulamalara taş çıkartır cinstendir.
PC'de Kaspersky olmassa olmazimdir.

PALA.

PALA.

Üye
Antivirüs kullanmıyorum demedim ki :)
Malware yazılımı kullanmıyorum. Antivirüs olmazsa olmazdır avast kullanırım.

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
  • Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut ve PALA.
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Türkçe yama dosyası güncellendi. (Çeviri devam ediyor)

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.

firatbilgisayar

Üye
teşekkürler bende bunu arıyordum ve üye oldum hayırlısı olsun takipteyim iyi forumlar

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
@firatbilgisayar
Hoşgeldiniz :anlas: hayırlı forumlar...

Üst Alt