Mali cihazlar için süper paylaşım beklemeden ve hızlı indirin

Sponsorlu Bağlantılar

sercan42_

Üye
    Konu Sahibi
.com

- - - Eklendi - - -

rar şifresi

- - - Eklendi - - -

rica ederim herkese

- - - Eklendi - - -

sinirlenmesenizde olurdu:)

- - - Eklendi - - -

sonic 4 eposide 1 i buldum

realnightwolf

Üye
hepsi mali 400 cihazlarda normal bir şekilde çalısıyormu ?

Tyrann

Tyrann

Üye
olur kardeşim olur

memo318

Üye
Mali cihazları düşünen arkadaşlarımızdan Allah razı olsun :) Ellerin dert görmesin kardeş...

mehmetpara

Üye
Gta 3'ün dosyalarını data klasörüne atıyorum ama tekrar 450 mblik indirme yapmak istiyor, nerede yanlış yapıyorum?

v1neta

Üye
kardesim bilgisayar olmadan sadece telefona bu oyunlari indirerek nasil yapabilirim? yardimci olana simdiden tesekkurler :)

tosun-1980

tosun-1980

Üye
teşekkürler indiriyorum

- - - Eklendi - - -

teşekkürler indiriyorum

rapcley

rapcley

Üye
.com

- - - Eklendi - - -

rar şifresi

- - - Eklendi - - -

rica ederim herkese

- - - Eklendi - - -

sinirlenmesenizde olurdu:)

- - - Eklendi - - -

sonic 4 eposide 1 i buldum

Tmm saolasin bizimkisi bi anlik kizginlik okadar indirdim rar olmadan .d

- - - Eklendi - - -

Bu arada asphalt galaxy s advancede calisirmi mali400 gpu cift cekirdek

klasniç

klasniç

Üye
Uğraştığın için teşekkür ederim dostum :) benim telde çalışmadı Sonic: Galaxy S3 :)

realnightwolf

Üye
dead space i de kurulum anlatımıyla birlikte o arapça siteden bulup ekleyebilirsen çok memnun olurum :)

emersave

Üye
Teşekkürler emeğine sağlık. .

rodinatr

rodinatr

Üye
gta vice city fifa pes çalıştıramadım kardeş :hmmm

askina_virane

Üye
indirme hızı 30mb a fırladı ama sürekli düşüyor :)

v1neta

Üye
kardesim gta vice city yukledim ancak sadece karanlik ekran geliyor yardimci olutsan sevinirimmm :)

sercan42_

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler emeğine sağlık. .
rica ederim

- - - Eklendi - - -

dead space eklendi

- - - Eklendi - - -

nba 2k13 eklendi:)

- - - Eklendi - - -

nova 3 eklendi

- - - Eklendi - - -

kardesim bilgisayar olmadan sadece telefona bu oyunlari indirerek nasil yapabilirim? yardimci olana simdiden tesekkurler :)
kardeş tele simple unrar yükle telden maxicepe gir indirdikten sonra programla çıkar data ya at

- - - Eklendi - - -

Hocam Çok Güzel Paylaşım Ellerine Sağlık :alkis
:rica:

acar85

Üye
Teşekkürler

sercan42_

Üye
    Konu Sahibi
Modern Combat'ı açamadım. Ekranda yuvarlak bişe dönüp duruyo hep. Data dosyasını direk sd kartın içine attım olmadı, obb'ye attım olmadı, data'ya attım yine olmadı. Açan arkadaşlar nasıl açtı anlatırsanız sevinirim...
KURULUM---- CİHAZIMIZIN KENDİ HAFIZASI İÇERSİNDE ÖNCE ANDROİD SONRA DATA İÇERİSİNE com.gameloft.android.ANMP.GloftM4HM <<==== İSİMLİ BİR KLASÖR AÇALIM. AÇTIĞINIZ KLASÖRÜN İSMİNİ BURDAN KOPYALA YAPIŞTIR YAPARAK AÇIN.DAHA SAĞLIKLI OLACAKTIR.

KLASÖRÜ AÇIP BU KLASÖRÜN İÇİNEDE İSMİ AYNEN YAZDIĞIM GİBİ OLSUN Files ADLI BOŞ BİR KLASÖR OLUŞTURALIM.

İNDİRDİĞİMİZ DATA DOSYALARINI (main.com.gameloft.android.ANMP.GloftM4HM İSİMLİ KLAÖRDE BULUNAN TOPLAMDA 64 ADET OLMALIDIR KLASÖRLE BİRLİKTE DEĞİL İÇİNDEN ÇIKARIP) Files KLASÖRÜNÜN İÇİNE YAPIŞTIRIYORUZ.

- - - Eklendi - - -

:rica:

- - - Eklendi - - -

battlefield 2 eklendi

sercan42_

Üye
    Konu Sahibi
MASS EFFECT INFILTRATOR eklendi

kaygulu

Üye
Guzel konu fakat pes 2012 de sorun yasiyorum oyun acildiktan kisa sure sonra donuyor cihaz s2 jelly bean yuklu

- - - Eklendi - - -

Guzel konu fakat pes 2012 de sorun yasiyorum oyun acildiktan kisa sure sonra donuyor cihaz s2 jelly bean yuklu
Dungeon hunter de sd dosyasini nereye aticaz ?

- - - Eklendi - - -

Dungeon hunter de sd dosyasini nereye aticaz ?

Üst Alt