Mail Adresine Nasıl Girilir

Sponsorlu Bağlantılar

ates

ates

Üye
    Konu Sahibi
Mail Adresine Nasıl Girilir
arkadaşlar benim mynetteki adresimdeki adres defterine kayıtlı tüm kişilere aynı mynet adresimden virüslü mail gönderilmiş..kendi hotmail adresimde kayıtlıydı orada.hotmailimede yollanmış.3 adet resim ama açılmıyo.dosyayı kaydet dedim wrom yada wrong;( tam emin değilim) virüsü saptandı dedi.bende açmadan sildim.sizce neler oluyor ne yapmam gerek

ates

ates

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bir yardım yaww.rezil olduk millete.olmadık bir resim giderse çok ayıp olcak haa

iceboy

iceboy

Üye
Bu gunlerde cok yogun bu sorunlar sanirim. Arkadaslardan da bana geldi birkac tane. Sanirim pc'ye giren bir virus, mail adresindeki kayitli kisilere otomatik olarak virus icerikli mailler yolluyor. Tabi mail serverlar scan sonrasi bunlarin pc'ye indirilmesini engelliyorlar.
Guvenilmeyen kisilerden gelen mailleri acmamani tavsiye ederim... Birde scan cekiver pc'ne...

Zaten karsi taraftakide o mailleri senin yollamadigini az cok anlayacaktir mahakkak...

ates

ates

Üye
    Konu Sahibi
güvenlik duvarı var virüs tarayıcı var spy programıda kullanıyorum e yuh yaw bi çelik kapı yok pc de.yinede korunamıyoruz sanırım
yinede tesekkürler arkadaslar.

Üst Alt