Magic Clone özelliği neden gelmedi?


Sehir_Tilkisi

Sehir_Tilkisi

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar telefonum Redmi Note 7 pro malum Xiaomi Miui12 güncellemesi geldi ama kameraya Magic Clone özelliği eklenmedi her telefona her özellik gelmiyor biliyorum ama bir kaç yerde bu özelliğin Note 7 yede geleceğini okumuşdum sizin bir bilginiz varmı aynı telden kullanan bu özelliği alan varmı? Ayrıca 3 parmakla ekranı aşağıya doğru çekince ekran görüntüsü alırken çok hafif aiağı çekince keserek crop lıyarak ekran alma özelliğide diğer teşefon modellerine gelmiş note 7 de bu özellilde yok bilgisi olan paylaşırsa sevinirim
 

Fatih BaKeR

Üye
Bir yerde de mi forumun moderatörü yalnızca ileri seviye cihazlarına geleceğini söylemiş. Ekran görüntüsü özelliği de o yüzden gelmemiş olabilir. Ayrıca ceo bey mi note 10'a bile clone özelliği gelmeyecek demiş.
Kaynak:
 
  • Beğen
Tepkiler: Sehir_Tilkisi

M.F.E

Üye
Redmi Note 7 kullanıyorum. MIUI 12 ile Magic Clone özelliği bana da gelmedi maalesef. Sanırım tüm cihazlara gelmiyor bu özellik
 
  • Beğen
Tepkiler: Sehir_Tilkisi
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt