Gerçekleştirilen Buluşmalar Mad Eagle ve Dede buluştu :)

Sponsorlu Bağlantılar

Joker

Joker

Emekli Yönetici
hayırdır neden bu işten sonra buluşuyoruz kobaymıyız biz :D
Gece gece koltuktan düşüyordum :d: yok ya ben bilerek buluşmuyorum.Şöyle söyleyeyim bir hastalğım var.Bulaşıcı değil korkmayın. :D onunla uğraşıyorum ondan kurtulayım sıra buluşmalara da gelecek :D

• Beğen
Tepkiler: Dede ve Mad EagLe
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Gece gece koltuktan düşüyordum :d: yok ya ben bilerek buluşmuyorum.Şöyle söyleyeyim bir hastalğım var.Bulaşıcı değil korkmayın. :D onunla uğraşıyorum ondan kurtulayım sıra buluşmalara da gelecek :D
Anladım kardeşim geçmiş olsun Allah şifa versin :)

• Beğen
Tepkiler: Joker
KayraBey

KayraBey

Üye
  • Beğen
KayraBey

KayraBey

Üye
Ne olacak hastaysan ya! Cüzzamlı mısın sanki mübarek. Cumartesi saat 2'de mescidi selâm tramvay durağına geliyorum. Beni ordan al.

• Beğen
Tepkiler: Nextman ve Joker
Joker

Joker

Emekli Yönetici
Ne olacak hastaysan ya! Cüzzamlı mısın sanki mübarek. Cumartesi saat 2'de mescidi selâm tramvay durağına geliyorum. Beni ordan al.
Bekle dede ilk sırada sen varsın zaten :D abi öyle değil devamlı hastanedeyim ondan.Çok bir yere çıkamıyorum zaten.Ama az kaldı,son işlemler yapılıyor.Bitsin,toplu bir buluşma düzenleriz. :)

• Beğen
Tepkiler: Dede ve Nextman
KayraBey

KayraBey

Üye
Bekle dede ilk sırada sen varsın zaten :D abi öyle değil devamlı hastanedeyim ondan.Çok bir yere çıkamıyorum zaten.Ama az kaldı,son işlemler yapılıyor.Bitsin,toplu bir buluşma düzenleriz. :)
Hadi öyle olsun bakalım :)

• Beğen
KayraBey

KayraBey

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Invoke, Murat Alper, B.A.R.O.N ve 1 kişi daha
KayraBey

KayraBey

Üye
@Buğra ve @Dede buluştu