Mac OS X 10.6.5 yayınlandı -önemli güncelleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

techtakip

Üye
    Konu Sahibi


Apple Mac OS X 10.6.5 Snow Leopard’ın final sürümünü yayınladı. Kritik güncelleme olarak belirtilen sürüm birçok düzeltme içeriyor.

Mac OS X Snow Leopard’ın 2010 hılı Haziran ayında yayınlanan 10.6.4 sürümünden sonra yüzlerce güncelleme içeren yeni sürümün kesinlikle indirilmesi gerektiği belirtiliyor.Download adreslerini yazı sonunda bulabileceğiniz güncellemeler başlıca:

* Microsoft Exchange server’lar için güvenilirlik
* iPhoto güncellemeleri
* Grafik programları için birçok güncelleme
* Program ve oyunlar için daha kararlı bir sürüm
* Performans güncellemeleri
* Safari ve Bluetooth güncellemeleri
* Daha birçok performans artırıcı ve sistem kararlılığını sağlayan güncellemeler

Sisteminizi güncellemek için:

1-Snow Leopard’ın yazılım güncelleme aracını kullanabilirsiniz.
2-Apple’ın sayfasından güncellemeyi edinmek için:

kaynak:
 
  • Beğen
Tepkiler: PcÇocuGu
maxirabit

maxirabit

Üye
Teşekkürler.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt