"maalesef twitter durdu" hatası

sinankoca60

sinankoca60

Üye
    Konu Sahibi
twitter dünden beri "maalesef twitter durdu" şeklinde hata verip kapanıyor. uygulamayı kullanamıyorum. ana sayfada hiçbir şekilde gezinemiyorum. mesaj geldiği zaman bildirime tıklayıp mesajlarda gezinebilip, mesajlaşabiliyorum. onun haricinde bir şey yapılmıyor. verileri sildim, uygulamayı silip tekrar yükledim, telefonu kapatıp açtım fakat hiçbir şekilde düzelmedi. daha önce bu sorunla karşılaşan oldu mu? çözümü nedir?
 
  • Şaşırdım
Tepkiler: gonyalı
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt